Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins se stala terčem kritiky kvůli tělu. Zareagovala velmi inteligentně

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins oslavila své 48. narozeniny na Zanzibaru a pravidelně fanouškům nabízí fotky svého vypracovaného těla v bikinách. Zpěvačka se ale překvapivě stala terčem kritiky! Co zlým jazykům vzkázala?

Dara Rolins miluje cestování a pravidelně odlétá do různých zahraničních destinací. Tentokrát se zpěvačka rozhodla navštívit i se svou dcerou Laurou Zanzibar a na Instagram už více než týden přidává sexy fotky ze slunného ráje!

Rolins před nedávnem čelila kritice za plastiku nosu, kterou si nechala udělat na Ukrajině, a na sociálních sítích na ní nenechali nit suchou!

Dlouho si ale popová kráska neoddychla, u jednoho snímku z dovolené začali sledující napadat její váhu!

Dara Rolins

"Proboha, komu se tohle líbí. Vždyť je to samá šlacha a plastika!!! Kam se poděla ta krásná Darinka!", "Zdá se mi, že jsi nějak moc zhubla. Kdybys trošku přibrala, tak bys vypadala lépe," začali se sledující navážet do Dary Rolins pod její fotografií v plavkách.

Zpěvačka se ale rozhodla, že svým haterům odpoví! Natočila proto video, kde ukázala celou postavu, a napsala k němu:

"Dávám sem tohle videjko naschvál pro ty, kteří mi vyčítají, že to s tou váhou přeháním, a doporučují mi víc papat. Fotka je často relativní, záleží na úhlu pohledu, světle a na tom, jak se postavím. Ale video je autentické (i se zelenými vlasy z chlóru v bazénu). Myslím, že každý máme svou pohodlnou váhu, přiměřenou své výšce (věk bych sem ani nepletla, protože věta “na svůj věk vypadáš super" mě vždycky zabíjí). Jsou jen dvě možnosti. Starat se o sebe, řešit jako, co a kdy - nebo “mít v p...". Nic mezi tím. Ani peníze, čas ani věk s tím nemá nic společného," vyslala Rolins jasný vzkaz! A co vzkázala na závěr?

Dara Rolins mění účesy každou chvíli.

"A abych to uzavřela. Na výšku 168 cm (ano, jsem maličká ) je myslím 55 kg v pořádku. A ještě přidávám větu, kterou říkám vždy: Každý  máme jinou konstituční typologii, potřeby, chování, práci, stavbu kostí. To vše souvisí s tím, co nám sedí, vyhovuje. A proto berte své vzory vždy jen jako zdravou inspiraci," neváhala Dara Rolins v sebeobraně před nenávistnými komentáři odhalit své tělesné míry!

Zpěvačka má zkrátka jen vypracované tělo a ačkoliv tuto větu nemá ráda, na svůj věk skutečně vypadá báječně.

Rolins ale na kritiky na sociálních sítích zvyklá a proto ji jen tak něco nerozhodí, což dokazuje dnes a denně. Jen tak dál!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky