Práce Nedvěda v Junventusu byla hlavní důvod, proč zpěvačka často do Itálie jezdila, v posledních měsících tam byla více než doma. I přestože Nedvěd v Turíně už působit nebude, zamilovaný pár má v Itálii nejspíše v plánu zůstat. Dokazuje to nedávná koupě luxusního pozemku.

Smutné loučení

Samotný fotbalista je ze svého odchodu rozpačitý, Juventus byl pro něj srdcovou záležitostí. "Když jsem přišel v roce 2001, dokázal jsem tomuhle klubu porozumět díky ředitelům a spoluhráčům. Bylo mi ctí reprezentovat Juventus na hřišti i mimo něj. Jsem opravdu hrdý, že jsem mohl být viceprezidentem. Nikdy bych tuhle práci nemohl dělat bez vášně a lásky. To jsem cítil od svého prvního dne v Turíně až do dneška," dodal Nedvěd v prohlášení zveřejněném na Juventus.com.

Spolu s dalšími představiteli turínského klubu je podezřelý, že v letech 2018 až 2020 si z přestupů fotbalistů brali protiprávní provize a investorům vykazovali falešné zisky. Loni v dubnu je soud obžaloby zprostil, v říjnu však úřady případ znovu otevřely a nikdo z aktérů už svou funkci v klubu po dalším skandálu neobhájil.

Přesun do ČR

Jak to tak vypadá, alespoň na chvíli se Nedvěd přesune do České republiky. Jeho partnerka Dara Rolins chystá na konci ledna v pražské O2 aréně největší koncert jejího života. V posledních měsících se soustředí Dara převážně na přípravy na koncert, ladí veškeré detaily a dře v posilovně. Je tak více než jasné, že si tuto show nenechá ujít ani Nedvěd. "Zkoušky kostýmů jsou v procesu. Už se to blíží," napsala Dara k videu na Instagramu, kde odhalila zákulsí z příprav na blížící se show.

"Já opět nemilosrdně ohýbám své tělo a přiznávám, jde to ztuha. Ale tento rok platí víc než kdykoliv jindy staré dobré přísloví: 'Bez práce nejsou koláče.' 28. leden se totiž blíží. Takže všechen čas věnuji hudbě, přípravám scény, kostýmům, choreografii a natáčení vizuálu," navnadila natěšené fanoušky nestárnoucí zpěvačka.

Související články