Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins na velkém koncertu zazpívá i Zvonky štěstí: Kdo nahradí Karla Gotta?

Dara Rolins a Karel Gott
Dara Rolins a Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins a Karel Gott

Zpěvačka Dara Rolins už zanedlouho oficiálně oslaví své 50. narozeniny, ke kterým si v lednu nadělí svůj „největší koncert v životě”. Co přesně se bude 28. ledna 2023 v pražské O2 areně odehrávat, zatím nestárnoucí hvězda tají, přišla ale s informací, která její fanoušky jistě potěší. 

Zatímco někteří své 50. narozeniny neslaví úplně s radostí a příjemnými pocity, zpěvačka Dara Rolins se jich už nemůže dočkat. Pojí se s nimi totiž jedna významná událost. Dara si jako dárek nadělí obrovský koncert, který nazvala „největším koncertem v životě”. Pochopitelně jde ale také o dárek pro její skalní fanoušky. Ti zpěvačce dostatečně prokázali svou přízeň tím, že vzali nákup lístků útokem. 

Speciální a neopakovatelné

„Už jen měsíc mě dělí od momentu, kdy se ocitnu v přesném poločase mého života. Já vím, že mě ještě čeká hromada dalších zážitků, ale když se člověk ocitne v „polovině”, má celkem přirozenou potřebu bilancovat, přibrzdit, zamyslet se a udělat něco, co tenhle moment udělá navždy nezapomenutelným,” napsala před několika dny Dara na svůj Instagram a dodala, že se svými fanoušky chce zažít něco speciálního, jedinečného a neopakovatelného, a proto se rozhodla velký koncert uspořádat. 

Největší hity

Nejrůznější detaily z velké show zatím zůstávají pod pokličkou. Zpěvačka ovšem informovala o tom, že si společně s fanoušky zazpívá své největší hity a zároveň odhalí jednu absolutní novinku. Kromě toho zazní i píseň, která Daru kdysi představila široké veřejnosti – Zvonky štěstí. Ty Dara nazpívala s Karlem Gottem, a tak se nabízí otázka, kdo zesnulého Mistra na koncertě v duetu nahradí.

To si ale Dara nechává pro sebe. Prozradila však, že půjde o zpěváka, kterého rozhodně každý zná. Jak naťukla v rozhovoru v pořadu Víkendová Snídaně na TV Nova, Zvonky štěstí si zazpívá „s tím nejvýznamnějším”. O koho přesně půjde, se příznivci Dary pravděpodobně dozví až během samotného koncertu. Rozhodně se tedy mají na co těšit!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky