Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins posílá vzkaz z karantény: Moje tělo se úplně totálně rozpadlo

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Celostátní karanténu musí dodržovat všichni. Bez výjimky. Těžké to je obzvláště pro celebrity, které jsou zvyklé být neustále v pohybu. Důkazem toho je Dara Rolins, jenž se ani v době pandemie koronaviru neumí zastavit a pak se diví, že se jí rozpadá tělo.

Dle jejích sociálních sítí to vypadá, že je v lese jako doma. Dara Rolins má pravidelné procházky během karatény ráda. Jako známá slovenská megastar je zvyklá být neustále v pohybu, a tak je pro ni nicnedělání nezvyklé.

„Až v půlce procházky jsem si všimla, jak nebojácně jsem se dnes v šatně vystajlovala. A jak vypadají v tyto dny vaše rána? Mně budík zazvoní v osm a ještě v polospánku na sebe hodím to, co najdu po cestě z domu na zahradu a z ní pak rovnou do lesa,“ svěřuje se na Instagramu zpěvačka u snímku z lesa.

Časté procházky v lese

Pozitivní na tom je, že má více času na svoji dceru Lolu, se kterou si užívají denní radovánky. „Má to svoje kouzlo. Děláme věci, které jsme spolu předtím nedělaly, jsme spolu víc, víc si povídáme, čas se zpomalil, koukáme na Harryho Pottera, na všechny díly už poněkolikáté,“ práskla na ně obě Dara TopStaru.

Právě teď je ideální na chvíli zpomalit a Dara potvrzuje, že to se opravdu děje. Všechen stres z ní opadl. „Moje tělo se na chvíli úplně totálně rozpadlo, protože asi mělo pocit, že teď může odpočívat, takže - opar, ječný zrno, teď aktuálně mám rýmu,...“ pokračuje zpěvačka.

Den začíná v přírodě

„V zásadě jsme zdravé, v tom nejzákladnějším slova smyslu. Tím pádem si myslím, že není na místě si stěžovat,“ dodala Rolins, která má milovaný les za zády. Vyrazila do něj i s dcerou, když nedávno slavila dvanácté narozeniny.

„Téhle mé krásce je 12 let, tak hlavně ať je zdravá. Ta dnešní mini oslavička končí tématicky – procházkou na čerstvém vzduchu,“ píše Dara u společného snímku. Ve dvanácti by si jistě přála Laura pořádnou oslavu s kamarády, což v době pandemie bohužel není možné.

Musela se spokojit s maminkou a lesem. Věříme, že Lola, jak jí Dara říká, dostala narozeninový dort. Zpěvačka je teď v totiž v kuchyni jako doma. Nikdy v minulosti na to neměla čas, takže kdy jindy se vrhnout na vaření a pečení než teď.

„Po procházce si dám trošku jógy. No a samozřejmě vaříme ze všech těch kuchařských knih, které sbírám. Při tom všem myslím i na vás. Posílám virtuální obětí a držte se,“ vzkázala fanouškům Dara, která nikdy nelení.

Zpěvačce se rozpadá tělo

„Pojďme si v rámci rozdaných karet a možností užít ten čas, který nám byl zřejmě ne úplně náhodou vyhraněný pro aktivity, emoce a myšlenky, které nám za jiných okolností v běhu dní tak všedně proběhnou a uniknou,“ poradila všem zpěvačka, co s volným časem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky