Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins (46) pod palbou kritiky: Zklamala prý už i skalní fanoušky

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Jak je známo Dara Rolins se díky hitu Zvonky štěstí dostala už jako velmi mladá do přední linie československého showbyznysu. Podařilo se jí kariéru udržet dlouhá léta, brzy tomu bude už 40 let, jenže poslední dobou se jí moc nedaří. Její poslední píseň je podle fanoušků naprostý debakl...

Dara se od rozchodu s Rytmusem věnuje hlavně své dceři a kariéře a samozřejmě také svým fanouškům, natáčí jeden klip za druhým. Zdá se, že dává poslední měsíce přednosti kvantitě, před kvalitou.

Zpěvačka si podle všeho příliš nepřipouští svůj věk, což je chvályhodné, ale podle sledujících jsou její oblečky pro paní před padesátkou až nevhodné. Mnoho posluchačů se shoduje v tom, že Dara nemá příliš dobrý vkus a působí lacině. Navíc, prý je poslední videoklip k písni "Pojď sa rozbiť" až podezřele podobný tvorbě zahraničních umělců, postrádá originalitu a více než na kvalitu muziky kladl tým Dary důraz na oblečení. Bohužel i to působí neoriginálně. A to není vše, zpěvačka schytala doslova sprchu kritiky!

Nový šestiminutový hit Dary opravdu totálně propadl. Dokonce má větší poměr takzvaných "disliků", kterým fanoušci vyjadřují nespokojenost s písničkou. A pokud čte Rolins komentáře, radost z nich asi nemá. Z celkových pěti set komentářů byste museli hledat lupou, aby se objevil alespoň jeden pozitivní! "Smutné vidět takovou talentovanou zpěvačku jít na dno. Song o ničem, Dara jde dolů. Stydím se, že jsem Slovák, toto je odpad." píše jeden z komentujících.

Takovou ledovou sprchu asi Dara nečekala, obvykle se najde minimálně pár skalních fandů, tady asi opravdu šlápla vedle. Nejvíce se jí ale musela dotknout věta, kde ji vlastní fanoušci posílají do důchodu! Většina kritiků sdílí stejný názor, ve věku zpěvačky je už potřeba mít jistý vkus a nechovat se jako dvacetiletá slečna, i když se tak možná cítí. "Kde je stará Dara, která si na nic nehraje?", ptají se fanoušci.

Našlo se i několik zlých jazyků, kteří Darince doporučili odchod do důchodu! "Měla by se na to už vykašlat a dělat něco užitečného, to se nedá poslouchat. Daro, jdi už do důchodu!" sledující Rolins opravdu nešetří.

Dara Rolins Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Přehnané odhalování na Instagramu a ve videoklipech přisuzují tomu, že je zpěvačka už pěkně dlouho bez partnera. Snaží se snad tímto způsobem nalákat nápadníky, nebo je to zkrátka její povaha exhibicionistky, nemohou se shodnou diskutující.

Pokud by se Darinka inspirovala například Madonnou, svlékat se nepřestane minimálně příštích patnáct let, postavu na to rozhdoně má. Na čem by ale měla opravdu zapracovat je muzika, která se k jejímu věku už opravdu nehodí, jak tvrdí fanoušci.

Snad si za svůj hudební počin nevyslouží nominaci na anticenu Zlatého Davida, kde se hodnotí nejhorší skladby roku. To by pro zpěvačku byla asi opravdu poslední kapka. 

Podle fanoušků je celá píseň propadák.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky