Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins úžasně zhubla: Zpěvačka prozradila, jak se jí to v karanténě povedlo

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins je známá tím, že dbá o svou postavu. Pravidelně cvičí a jí velmi zdravě. Fanoušci však začali spekulovat o tom, jestli to slovenská sexbomba s hubnutím nepřehání. Dara však vysvětlila, co za ztrátou hmotnosti stojí. V současné situaci karantény, která pohybu a zdravému životnímu stylu rozhodně nepřispívá, to skutečně nebylo jednoduché.

Cvičení, zdravá strava, dostatek spánku. Tohle všechno má za následek perfektně vyrýsovanou postavu známé slovenské zpěvačky Dary Rolins. Dara zároveň své fanoušky pravidelně na sociálních sítích zásobuje fotkami svého vypracovaného těla. Ti si teď ale všimli, že je zpěvačka hubenější než kdy předtím. Aby však Dara předešla možným spekulacím, přispěchala s vysvětlením.

Dara Rolins Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Postavu rozhodně nemá zadarmo

Podle informací blesk.cz totiž musela zpěvačka zhubnout z pracovních důvodů. Před časem totiž přijala nabídku na focení pro prstižní módní magazín. „Všechny modely jsou velikost 32-34, a tu já nemám, takže jsem muselá dát pět kilo dolů. Pila jsem jen šťávy, koktejly, hodně cvičila,” nechala se Dara slyšet. I tak měla z jedné věci obavy.

„Stále jsem si říkala, co když se do toho nevejdu, co budu dělat, rozpárat to nemůžu, protože to jsou ikonické modely, které jsou vystavené v galerii a byly zapůjčeny jen na focení. Ale naštěstí to dobře dopadlo,” svěřila se pro slovenský server Dara.

Dara dle posledních informacích opět jí tak, jak byla zvyklá. „Už zase jím normálně, ale já se hubená cítím skvěle,” smála se zpěvačka. Dara se aktivně věnuje cvičení jógy, když to jde, snaží se všude chodit pěšky a svou postavu rozhodně nemá zadarmo. Hodně se totiž také omezuje v jídle. V současné situaci je to těžké.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky