Dara Rolins sice zažívá jedno z nejkrásnějších životních období, přesto ale musí řešit velkou nepříjemnost. Na internetu se totiž objevila klamavá reklama, na které je zpěvačka vyobrazena a doporučuje jistý doplněk stravy, jehož konzumace prý vede k rychlému úbytku tuku na břiše. Má to ale háček. S reklamou, respektive firmou, která výrobek prodává, nemá Dara absolutně nic společného.

Další podvod

Zpěvačka už stačila varovat všechny, kteří, nedejbože, přemýšleli nad tím, že by si „zázračný” přípravek zakoupili. „Prosím, nevěřte žádným podobným pí****nám. Je jich na internetu milion. Další podvod. Na žalobu,” napsala ve stories naštvaná Dara. „Důvěřujte jen věcem, které se objeví na důvěryhodných zdrojích. Což tento rozhodně není,” dodala ještě.

Zdaleka není jediná

S internetovými podvody se v posledních letech roztrhl pytel a Dara Rolins rozhodně není jedinou obětí těch, kteří se snaží obalamutit své zákazníky. Své o tom ví například i moderátorka Lucie Borhyová. I skrze její tvář se podvodníci snažili prodávat prostředky na hubnutí. Ve smyšleném rozhovoru, který se ke lživé reklamě pojil, bylo uvedeno, že Lucie Borhyová s pomocí daného přípravku zhubla 10 kilogramů během jediného týdne.

Jakmile se to ale moderátorka dozvěděla, předala celou záležitost svým právníkům. Nakonec soudní spor vyhrála a od firmy, jež za falešnou reklamou stála, získala podle Blesku odškodnění ve výši 16 tisíc eur. I Daře by se tak rozhodně vyplatilo zvážit právní kroky.

Související články