Zranění si zpěvačka způsobila při běhu kolem bazénu. „Vyvrknutý kotník jsem na dovolené ještě neměla. Dost zbytečný zážitek, povím vám, ale to mám za to. U bazénu se prostě co? Neběhá,“ konstatovala na Instagramu, kde umístila snímek se zavázanou nohou.

„Už třetí den jsem sice dost nepoužitelná, funguju spíš jako pozorovatel a komentátor, ale vlastně jsem ráda, že ten obvaz skončil na mojí, a ne jiné nožce. Chtěla jsem napsat menší, ale to by už dávno nebyla pravda,“ poukázala Dara na to, že její dcera Laura roste jako z vody.

Křivky má Dara dokonalé

„Naštěstí si Lola tentokrát vzala svoji sestřenici Rózu, takže se baby beze mě fakt nenudí. A já jdu pro změnu ledovat, ať jsem zítra konečně fit,“ vzkázala fanouškům. Nutno podotknout, že na kráse jí to rozhodně neubralo.

Dokonalou postavu jí jistě závidí i dvacetileté holky. Dara Rolins však nepřemýšlí nad tím, zda je pro někoho vzorem krásné ženy, ale uvažuje úplně o něčem jiném. O tom, jak se všechno od dob pandemie změnilo. „I když se svět uzdravuje, vrací do normálu, to, že se tak děje pomalu, je zřejmé na každém kroku, ve všem a všude,“ tvrdí na sociální síti Dara.

V místě, kde bydlí, je téměř liduprázdno

„Poloprázdná letiště, města, pláže, restaurace, hotely. Všude je víc místa, což je v některých souvislostech fajn, každopádně ale dost nepřirozené,“ myslí si.

„I to, že si udělám fotku v jinak vždy mega rušném hotelovém lobby sama, bez hromady proudících turistů v pozadí, je vlastně malý zázrak,“ zakončuje svoje povídání. Sama určitě doufá, že na příští dovolené už v liduprázdném rezortu nebude.