Úsměv od ucha k uchu a dokonale opálené tělo bez gramu tuku. Rolins patří mezi nejkrásnější ženy československého showbyznysu. V posledních letech září po boku bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda a jak to tak vypadá, vztah jí velmi svědčí.

Léto u moře

Léto trávila Dara v zahraničí. Dala si pauzu od pracovních povinností a zavítala tak do Španělska. Právě z oblíbené destinace poslala fanouškům několik pořádně odvážných snímků. „Vím, že povídat o počasí je nuda, ale nebyl díky tomu slunci i váš den hezčí? Miluji to tu, ale vždy, když se vrátím z prázdnin, tak mi chybí moře. A to, když odhrnete závěs a venku usilovně svítí slunce. Ranní procházky a vůně kávy na každém rohu. Prostě ten dovolenkový ‚vibe‘. A dnes to tady u nás doma bylo jako na dovolené. Tak, já jen že zdravím a posílám dobrou energii na všechny směry,“ vzpomínala na klidnou dovolenou po návratu.

Tělo bohyně

Popová diva má zálibu v módě. V minulosti ukázala, že pro ni není problém utratit za jeden kousek oblečení i desetitisíce korun. Zpěvačka se rozhodně nebojí divokých barevných kombinací a vzorů. I tentokrát tak vsadila na jistotu a ukázala se fanouškům v dvoudílném rafinovaném kompletu. „Vy jste prostě cíl, jak v té padesátce žít a vypadat,“ napsala zpěvačce jedna z fanynek. „Daro, jste velkou inspirací pro ty, kdo mají potíže s tvrdou prací a disciplínou. Obojí se vyplatí,“ napsala další žena.

Recept na dokonalou postavu už Dara zmiňovala mockrát. Pravidelně cvičí a hlavně má pevnou vůli a disciplínu. Nechala se slyšet, že nejí mouku a vyhýbá se cukru. Pečivo tak u ní doma zkrátka nenajdete. Když chce řešit, dopřeje si kvalitní zmrzlinu nebo čokoládu. Vynechává také přílohy a tvrdý alkohol. Ráda si pochutná na vínu a na snídani si dopřeje ovoce.

Související články