Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins už má své lásky pohromadě: Snímek z dovolené mluví za vše

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Zpěvačka Dara Rolins před pár dny oslavila první výročí vztahu se svým partnerem Pavlem Nedvědem na pohádkové Sardinii, kde se k nim následně připojila i její dcera Lola. A dovolená v plném počtu mohla začít. Nestárnoucí kráska pak zveřejnila na sociální síti krásný snímek, který zachycuje, jak si společně všichni tři čas strávený u moře užívají. 

Dcera zpěvačky Dary Rolins se letos opravdu nenudí. Dospívající Lola vyráží prakticky od začátku roku se svou maminkou na jednu dovolenou za druhou. Společně letos navštívily například Spojené arabské emiráty, Floridu anebo také Turín, kam Dara často cestuje za svým partnerem Pavlem Nedvědem.

Slaví společně

Dara se před pár dny vypravila na italský ostrov Sardinie, kde se svým partnerem Pavlem Nedvědem oslavila roční výročí vztahu. „Dnes je to přesně rok, co jsme si spolu dali naši první kávu na Lago di Garda,” napsala zpěvačka ve stories, kam z jachty umístila i společnou fotku s Nedvědem. 

Dlouho ale neoslavovali sami. Jen pár dní na to se totiž k Daře a Nedvědovi připojila i dcera zpěvačky Lola, která předtím trávila čas s kamarádkami. Dara následně na sociální síti zveřejnila společný snímek se svou dcerou a partnerem a připojila k němu čtyřlístek, který je symbolem štěstí. 

Velké plány na léto

Dara se rozhodla strávit v podstatě celé léto na cestách. Jak totiž před nedávnem prozradila na sociální síti, po návratu ze Sardinie se s dcerou vydá ještě do Ameriky. Následně Lolu předá jejímu tatínkovi Matějovi Homolovi, který si pro ni připravil dobrodružný výlet na motorce. A zatímco bude dcera zpěvačky výletovat po Evropě, Dara se bude věnovat práci. „Potom šup do Dolného Kubína za děckami na taneční camp natočit s nimi klip. Takže naše léto bude opravdu pestré,” prozradila zpěvačka svým sledujícím. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky