Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins řádí u moře: Ukázala dokonalé tělo a prozradila velké plány na léto

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Zpěvačka Dara Rolins se letos podle všeho pláží a slaných vod nemůže nabažit. Tentokrát vyrazila na slunnou Sardinii, kde se k ní připojí i její partner Pavel Nedvěd. Až ale dovolená skončí, zpěvačka si nebude užívat léta jen v Česku. Má totiž v plánu navštívit hned několik krajin a letní měsíce si vychutnat na maximum. 

Pokud je někdo, kdo skutečně miluje cestování a každou volnou chvíli tráví v zahraničí, pak je to bezpochyby nestárnoucí zpěvačka Dara Rolins, která při každé příležitosti prchá za hranice České republiky. Letos už stačila navštívit několik zemí, nejvíce času ale strávila v Turíně, kde žije její láska Pavel Nedvěd. A právě Itálii si vybrala i jako první destinaci, kam se o prázdninách vypravila. 

Italský Karibik

Zpěvačka se už stačila pochlubit fotkou z dovolené na sociální síti, kde vystavila své dokonalé tělo. „Moje první návštěva Sardinie. A ano, mohu potvrdit, je taková, jak se říká: italský Karibik. Naše rodinka se rozprskla na všechny strany, Lola je s kamarádkami na Garde, za mnou dnes přiletí můj pan Božský a za pár dní si L ukradneme i my pro sebe,” představila Dara program svých blízkých. 

A nezapomněla ani na svého bývalého partnera Matěje Homolu. „Matěj je v pohybu, na motorce, aktuálně, myslím, v Gruzii a někam tam, podobně dobrodružným směrem, má v plánu vzít v srpnu i Lolu,” prozradila svým fanouškům Dara Rolins.

Velké plány

„Ještě předtím stihneme odletět do Ameriky, potom šup do Dolného Kubína za děckama na taneční kemp natočit s nimi klip. Takže naše léto bude opravdu pestré,” dodala ještě Dara, která zároveň všem popřála krásně prožité léto.

Dara strávila část prvního červencového týdne v Karlových Varech na filmovém festivalu, kam vyrazila společně se svým partnerem. Po cestě zpět domů udělali ještě zastávku u Nedvědových rodičů, kde se Dara, jak prozradila pro Blesk, poprvé setkala s rodiči své lásky. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky