Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins se zvěčnila s krásnou dcerou: Jste jako sestry, píší fanoušci

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Nestárnoucí zpěvačka Dara Rolins se při oslavě Dne dětí rozhodla veřejně popřát jen to nejkrásnější i své dceři Lauře, která v den všech ratolestí slaví také jmeniny. Kromě dojemného textu k příspěvku na sociální síti připojila také společnou fotku s dcerou, u které se všichni fanoušci zpěvačky rozplývali nad tím, v jak krásnou slečnu čtrnáctiletá Laura vyrostla. 

Zpěvačka Dara Rolins má se svou dcerou Laurou, které neřekne jinak než Lola, nádherný vztah. Tráví s ní tolik času, kolik jen může, a užívá si každý moment strávený s ní. Při příležitosti oslav jejích jmenin, které připadají na Mezinárodní den dětí, se jí proto nestárnoucí blondýnka rozhodla popřát prostřednictvím krásného příspěvku na sociální síti. Ten v sobě ovšem neskrýval jen gratulace Lauře, ale také všem dětem po celém světě. 

Dnes oslavujeme hned dvakrát

Dara Rolins na své Instagramu zveřejnila společnou fotografii s dcerou, na které mají obě na sobě stejná trička. „Dnes se u nás oslavuje hned dvakrát! Lola, naše Laura, má jmeniny na Den dětí. Takže kromě ní, mého nejmilovanějšího dítěte, virtuálně objímám všechny děti!” napsala Dara ke krásné fotce, která okamžitě přilákala pozornost mnohých fanoušků. A to nejen kvůli dojemnému přání, ale také díky kráse čtrnáctileté Loly. 

„Ach Bože, velká krásná slečna už je z ní. Všechno nejlepší!” vzkázala jedna z fanynek. „Nejkrásněji napsané, drahá. A vy dvě jste jako sestry! Wow,” přidala se další. Nutno přitom říct, že nestárnoucí Dara rozhodně nevypadá na to, že by vychovala čtrnáctiletou dceru, a vedle dospívající Loly působí opravdu spíše jako její starší sestra. 

Parfém pojmenovala po dceři

Čtrnáctiletá Laura vzbudila velkou pozornost už před pár měsíci, kdy se stala tváří parfému L’aura, který Dara vytvořila právě na její počest. A společně k němu nafotily kampaň. „Jde o historicky první profi fotky a focení spolu s mojí láskou, jejíž jméno se skrývá i v názvu parfému,” rozplývala se pyšná Dara v únoru na sociální síti. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky