Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neskutečně krásná vzpomínka: Dara Rolins si v LA užívá s dcerou a Nedvědem

Dara Rolins a Pavel Nedvěd na starším snímku
Dara Rolins a Pavel Nedvěd na starším snímku
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins a Pavel Nedvěd na starším snímku

Dara Rolins na druhý pokus odletěla s dcerou Laurou do USA a krátce na to za nimi dorazil z Itálie Pavel Nedvěd. Spokojená "rodinka" si nyní užívá společný pobyt za velikou louží, kde si dcera zpěvačky zdokonaluje svou angličtinu. 

Dara Rolins a Pavel Nedvěd nedávno oslavili roční výročí a jejich vztah zatím jen vzkvétá. Zpěvačka s fotbalistou tráví každou volnou chvilku. Nedávno se vrátili z dovolené na Sardinii a nyní společně poznávají krásy USA.

Odlet ale pro Rolins a její dceru Lauru neproběhl zrovna hladce, napoprvé jim zrušili let.

"Tak jsme dnes chtěli odletět do Ameriky a nepodařilo se. Zrušený let. Aktuálně dost běžný jev," napsala Dara k fotce z letištní haly. Druhý pokus už byl ale naštěstí úspěšný. 

Školné pro Lauru za statisíce

"I když jsem byla v LA stokrát, vždy jsem z toho místa stejně okouzlená. A s mými miláčky po boku z toho bude už za pár hodin další neskutečně krásná vzpomínka," ozvala se Dara Rolins fanouškům na Instagramu.

Pobyt je navíc skvělou zkušeností pro zpěvaččinu dceru Lauru, která po skončení základní školy nastoupila do mezinárodního vzdělávacího institutu na pražské Malé Straně, kde probíhá výuka pouze v angličtině. 

Je vidět, že Rolins na vzdělání své jediné dcery opravdu nešetří. Roční školné v Park Lane vyjde na astronomických 499 300 korun, peníze na obědy a svačiny za dalších 3000 korun měsíčně a měsíční poplatky za školní autobus vycházejí na dalších 6 900 korun.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky