Zpěvačku a rapera od sebe dělil čtyřletý věkový rozdíl. Od začátku vztahu tak museli zodpovídat dotazy o tom, jak plánují společnou budoucnost. Dara už v té době měla navíc dítě z předchozího vztahu. Rytmus se role nevlastního tatínka ujal naprosto zodpovědně. I přesto jim vztah nevyšel.

Na lásku si počkali

Dara a Rytmus se znali už delší dobu. Spolupracovali například na hitu Party DJ. V tu dobu byli oba ještě zadaní. Jiskra mezi nimi přeskočila až o šest let později. „Dohromady nás dal osud a ten jediný ví, co bude dál,“ svěřila se na začátku jejich vztahu v roce 2011 Blesku Dara.

První týdny se ovšem spekulovalo o tom, zda se nejedná o marketingový tah. Daru a Rytmuse pak krátce na to zachytili fotografové při romantické procházce. „Myslím, že fotografie mluví za vše. Není to mediální fraška,“ přiznala Dara a vyvrátila tak spekulace.

„Když žijete s muzikantem, je to, jako když plavete ve stejné řece a někdo se k vám přidá, chytne stejné tempo a plavete spolu. Žít s rapperem znamená mít po boku hodně silné ego. Mě to ale na chlapech a vůbec lidech baví. S tak sebevědomým člověkem jsem nikdy předtím nežila. Někdy mě to vytáčí, ale pak si říkám, že je to přece v pořádku, proto je tam, kde je,“ pěla chválu na svého partnera.

Pokusy o dítě

Dlouho se také spekulovalo o tom, zda spolu populární dvojice založí rodinu. I oni samotní mluvili o početí společného potomka zcela otevřeně.

„Mluvíme o tom. Patrik by pochopitelně chtěl moc. Já už mám Lauru, takže spíš to ke mně přichází ve vlnách. Někdy se mi nechce, když si představím, jak jsem zase upoutaná doma, ale když držím Lauru u sebe, tak vím, že žádné jeviště a davy, nic mi nemůže dát víc štěstí než ona. Také si říkám, že by to bylo dobré i pro Lauru. Já mám o devět let starší sestru a bylo to to nejlepší, co pro nás rodiče mohli udělat. I nejlepší přátelé přicházejí a odcházejí, ale sestra je držák,“ prozradila v rozhovoru pro časopis Moje Psychologie.

„Doktoři jsou s námi nesmírně spokojení, mohli by nás vystřelit na měsíc jako dva vzorky těch nejzdravějších lidí z planety. Čas, to je nejhorší, musíme se zklidnit, jestli to myslíme vážně,“ svěřila se Top Star magazínu Dara, která tak přiznala, že těhotenství řeší i s odborníky.

Nakonec se Dara a Rytmus společného potomka nedočkali. Zpěvačka po dítěti přestala toužit. „Když někoho přestaneš milovat, souvisí s tím i fakt, že už s ním nechceš dítě," napsala na své sociální sítě po jejich rozchodu.

Spor s Homolou

Rytmus se ve vztahu s Rolins opravdu snažil. Cestu si našel i k její dceři Lauře, kterou zpěvačka má se zpěvákem Matějem Homolou. Právě kvůli malé holčičce se dostal Rytmus do řeči s expartnerem Dary.

Spor mezi Rytmusem a Homolou začal ve chvíli, kdy raper vystavil na svůj facebookový profil snímek s Laurou, která na sobě měla jeho brýle. Homola tehdy Rytmusovi vzkázal, aby si s Darou udělali vlastní dítě.

„Matěji, ať se ti to líbí nebo ne, tak toto malé děvčátko patří i do mého života. Je to dcera mojí přítelkyně, se kterou žiji, a tvářit se, že Laura není členem rodiny, mi přijde divné. Nehroť situaci a nestav mě do pozice, že dokud si neudělám s Darou dítě, tak se mám bát, že mě někdo náhodou uvidí a vyfotí, jak mě Laura drží za ruku. Nepasuju se do úlohy jejího otce, ale počítej s tím, že společných fotek zřejmě uvidíš víc. I přes to, že si mě v bulváru bereš do pusy, což bych si já nikdy nedovolil, ti chci říct, že jsem s tebou v míru. Kvůli sobě, Daře a Lauře,“ rval se tehdy za svou lásku Rytmus.

Ve finále to vřelo po rozchodu i mezi Rytmusem a Darou. Zpěvačku raper naštval kvůli tomu, že smazal ze svého Instagramu a YouTube píseň, kterou jí a Lauře věnoval.

Související články