Dara Rolins a Pavel Nedvěd spolu sice randí poměrně krátce, za tu dobu si ale stihli rozestavět hned dva domy. Jedna nemovitost vzniká v Itálii, pražské hnízdečko lásky ovšem na čas řemeslníci opustili.

„Dům v Itálii už má podobu. Stojí zdi, základy, bazén, ale je to náročné. Staví se na skále, takže budeme mít vlastně orlí hnízdo. Je to náročné a nejde to tak rychle. Nám to ale nevadí, máme kde bydlet,“ svěřila se zpěvačka Blesku.

„Ta pražská stavba je ve fázi ujasňování, takže se pozastavila. S architektem pořád řešíme, jak docílit, abychom v domě všichni měli svůj svět. Potřebujeme svůj prostor, svoji koupelnu a tak dál. Všichni máme jasnou představu, kterou je potřeba slepit dohromady. Zatím to vypadá nadějně. Nenarazili jsme na žádnou překážku.“ doplnila Dara, která je po boku bývalého sportovce velice šťastná a plánuje s ním zestárnout.


Je to jenom o lásce, oba jsme na sebe pyšní

Dara Rolins si vztah s Pavlem Nedvědem nedokáže vynachválit a těší ji i fakt, že si partnera oblíbila i její dcera Laura. „Samozřejmě. Jinak bychom spolu nebyli, protože nás vlastně nic nenutí a neváže. Je to jenom o lásce a o tom, že spolu být chceme. Je nám spolu dobře, umíme si vyhovět, umíme se spolu smát a všichni tři vlastně spolu umíme fungovat. Lola má hrozně ráda Pavla, Pavel má rád ji, jsme fakt rodinka a užíváme si ten čas, je to hrozně hezký,“ pěje zpěvačka ódy na svou lásku. S přítelem ji prý spojuje nejen porozumění, ale také vzájemná podpora.

„Svá ega umíme potlačit a vyhovět tomu druhýmu. Když jeden má nabitý program nebo prostě plány, tak mu to ten druhý nevyčítá, neuzurpuje a respektuje to. Oba jsme na sebe pyšní. Když jsem během chvíle vyprodala O2 arenu, cítila jsem, jak je na mě hrdý a fandí mi“ uzavřela Rolins.

Související články