Daniela Písařovicová je už několik týdnů vdanou paní a vzhledem k jejímu vyššímu věku všichni fanoušci s napětím očekávají, kdy s manželem Ondřejem Brzobohatým založí rodinu.

Čtyřiačtyřicetiletá moderátorka se objevila na akci spojenou s prodejem aut a v červených šatech působila velmi křehce. Během večera se jí navíc náhle udělalo mdlo a musela se na krátký čas posadit, aby mohla pokračovat v moderování.

Nakonec se během chvilky udělalo Daniele lépe jelikož se ale během nevolnosti chytala za břicho, začalo se ihned šuškat, zda náhodou není v jiném stavu.

Nízký tlak a vydýchaný vzduch

"Mám odjakživa nízký tlak a jak je tady vydýchaný vzduch, tak se mi dělá nevolno. Těhotná nejsem, ale točí se mi hlava a je mi slabo," vysvětlila Blesku Daniela Písařovicová, co se jí během party stalo.

Situace se rychle vyřešila tím, že se na chviličku posadila a doplnila cukry pomocí coly, což ji postavilo na nohy. Během pauzy se pak došla nadýchat čerstvého vzduchu na terasu Sky Baru v hotelu Hilton a na zvednutí tlaku si později dala sklenku těžkého červeného vína.

I přes nepříjemný nával ale nakonec odmoderovala Písařovicová celý večírek na jedničku a chvilkovou slabost na sobě téměř nenechala znát. Fanoušci si ale na radostnou zprávu s případným těhotenstvím budou muset ještě počkat, jelikož štíhlá postava a konzumace alkoholu dokazují, že šlo zatím skutečně pouze o planý poplach.

Daniela Písařovicová trpí na nízký tlak, miminko zatím nečeká

Související články