Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kuchařová a Písařovicová bývaly kamarádky: Dnes by spolu pózovaly jen těžko

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Byly časy, kdy k sobě měly Taťána Kuchařová a Daniela Písařovicová poměrně blízko. Těm už je ale dávno pryč a rozhodně v nejbližší době nehrozí, že by došlo k obnovení přátelství. Modelka totiž stále jen stěží rozdýchává, že se její dnes už bývalý manžel Ondřej Gregor Brzobohatý zamiloval do její někdejší kamarádky v době, kdy byli stále ještě manželé.

Doby, kdy bylo ještě manželství Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého zalité sluncem, zůstaly jen v jejich vzpomínkách. Jako pár dvojice vyrážela do společnosti velmi často a nechyběla na nejrůznějších večírcích a oslavách. Jednou z nich byla před devíti lety i oslava narozenin Tančírny Petra Čadka v pražských Holešovicích. Právě tam novináři z deníku Blesk pořídili fotografii, která svědčí o tom, že si Taťána Kuchařová velmi dobře rozuměla i s moderátorkou Danielou Písařovicovou. 

Snímek plný radosti

Na snímku obě krásky pózují bok po boku, stojí v těsné blízkosti vedle sebe a dívají se do objektivu fotoaparátu s velkými úsměvy na tváři. Z fotografie je jasné, že si Daniela Písařovicová a Taťána Kuchařová společně užily skvělý večer. Nejde přitom o jediný důkaz toho, že byly tyto dvě dámy dobrými kamarádkami. Přátelství totiž pro zmíněnou redakci potvrdil i zdroj z jejich okolí. 

Přátelství ovšem postupem času, zdá se, vyprchalo. A nyní už je jasné, že k jeho obnovení rozhodně nikdy nedojde. Daniela Písařovicová by totiž podle mnohých informací měla být novou partnerkou Ondřeje Brzobohatého, bývalého manžela Taťány Kuchařové, který si údajně začal s půvabnou moderátorkou ještě v době, kdy byl s Taťánou ženatý. 

Co k tomu říct?

Zpráva o tom, že se čerstvě rozvedený Brzobohatý zapletl s Písařovicovou, se k modelce dostala poměrně rychle. „Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct?” vzkázala pro CNN Prima News před časem Taťána Kuchařová. 

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová si své soukromí přísně střeží a nový vztah tedy prozatím oficiální nepotvrdili. O jejich lásce už ale není pochyb. Před pár dny totiž fotoreportéři Blesku přistihli dvojici při nákupu potravin, během kterého se hrdličky dokonce políbily. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky