V její kůži by teď nechtěl být asi nikdo. Moderátorka Daniela Písařovicová čelí obrovské vlně kritiky a urážek kvůli tomu, že měla podle Taťány Kuchařové udržovat poměr s jejím manželem v době, kdy se s Ondřejem snažili o miminko. Přestože sám hudebník toto tvrzení, které z úst jeho exmanželky zaznělo v pořadu Showtime vyvrátil, obdivovatelé Kuchařové se do Písařovicové strefují ze všech stran. A ta už toho má dost.

Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde

Daniela před pár dny na Instagramu zveřejnila svou novou fotografii, na které se chtěla svým příznivcům pochlubit, jak je krásně nalíčená. Jenže přesně to byla voda na mlýn těch, kteří si v téhle válce vybrali stranu Kuchařové. „No, na Miss to nebude,” neodpustila si jízlivý komentář jedna z komentujících. Pohár trpělivosti Písařovicové v tu chvíli přetekl a rozhodla se reagovat.

„A to je nějaká klasifikace pro lepší život? Asi dnes víc než jindy platí, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde,” vzkázala moderátorka ženě, která měla potřebuje Danielu shazovat. Moderátorka nakonec celý příspěvek smazala. U svých ostatních fotek pak raději zcela sekci komentářů omezila, neboť je jasné, že by se nenávistné reakce ve velkém objevovaly prakticky všude.

Trpělivost s Kuchařovou už nemá ani Brzobohatý

Taťána Kuchařové si vždycky své soukromí bedlivě střežila, co se ale všude mluví o jejím rozvodu s Brzobohatým, nemá modelka problém dění poměrně otevřeně komentovat. Ve svých zpovědích bývalého manžela označovala za patologického lháře, který jí měl být několikrát nevěrný. Hudebník se ale k jejím rozhovorům choval vždy gentlemansky a nijak je nekomentoval. Naposledy jej však pořádně rozohnila slova Kuchařové, ve kterých modelka tvrdila, že si Ondřej začal s Danielou v době, kdy byl ještě jejich vztah zalitých sluncem a snažili se založit rodinu.

„Proč to Taťána dělá? Nechápu. Platí fakta, která byla jasně řečena, tedy že od srpna minulého roku byly rozvodové papíry na stole, od září žiju sám a Daniela ani nikdo jiný toho nikdy nebyl příčinou,” napsal v návaznosti na Taťánin rozhovor Ondřej naštvaně na sociální síti a dodal, že se s Danielou začal stýkat až v průběhu letošního roku.