Pár se v tichosti vzal v Itálii poblíž Gardského jezera, kam původně plánoval jet pouze na dovolenou. Nakonec se ale rozhodli, že pozvou také zhruba dvacet nejbližších a stranou mediální pozornosti se vezmou. O tom, že je “ruka v rukávě”, informovali až po obřadu na sociální síti, kde se také pochlubili několika fotografiemi.

Mezi hosty byla také starší sestra Ondřeje Brzobohatého Rola Brzobohatá, která rovněž sdílela několik momentek z výjimečných okamžiků. “Hodně štěstí, vy dva,” vzkázala sympatické dvojici dojatě.

Velkým překvapením pak byla přítomnost herečky Veroniky Arichtevy a její rodiny, tedy manžela Bisera Arichteva a malého syna Luky. Není to sice úplně známá věc, ale od doby, kdy Veronika a Daniela soutěžily ve stejné řadě StarDance, se z nich staly skvělé kamarádky, a tak se herečku moderátorka rozhodla pozvat také na svůj významný den, na který se tolik těšila.

“Nejkrásnější svatba, na jaké jsem byla. Ne proto kde a jak, ale protože vy dva,” okomentovala poté Veronika Arichteva své pocity z veselky, která se pro ni zároveň stala velmi dobrodružnou, a to kvůli komplikacím na cestě, kde kvůli zmatkům na letišti za cestu nakonec zaplatila o řadu tisíc více.

“Já tam byla, jedla, víno pila. Nevěsta jak z růže květ a ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je začátek. To se máte, že se máte, manželé Brzobohatí. Miluji vás,” sdělila poeticky ke svatbě své blízké přítelkyně Veronika Arichteva.

Pro Danielu Písařovicovou to byla její první svatba, zatímco její nastávající vstoupil do chomoutu již potřetí. Jeho první manželkou byla produkční Johana Indráková, druhou ženou poté Miss World Taťána Kuchařová.

Související články