Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásná Daniela Písařovicová je pořád sama, důvod je pochopitelný

Daniela Písařovicová Andrea Bezděková
Daniela Písařovicová Andrea Bezděková
Zdroj: Profimedia
Daniela Písařovicová Andrea Bezděková

Daniela Písařovicová je mimořádně půvabná, chytrá a úspěšná. I když má kolem sebe určitě spoustu nápadníků, toho pravého ještě nepotkala. Teď moderátorka sama odtajnila, co ji vede k tomu, že je zatím single.

Daniela Písařovicová nikdy neprozradila, kdo byl jejím posledním partnerem. Nové lásce by se ale v žádném případě nebránila. Sympatické novinářce je nakonec lehce přes čtyřicet, a proto má nejvyšší čas na to, aby potkala chlapa svých snů a založila s ním rodinu.

Dámská jízda ve Varech

"Co se mužů týče, jsem vybíravá. Nemám moc kritérií, ale jsem celoživotně přísná sama na sebe, tím pádem i na svého partnera. Nemám vyhraněný typ, blonďák, nebo černovlasý, ale chtěla bych, aby byl vtipný, chytrý, stejně jako já rád cestoval, prostě pohodář. Ale takový asi nejsou, nebo já je nepotkávám," uvedla pro deník Blesk Daniela v Karlových Varech.

Na filmový festival přijela moderátorka s misskou Andreou Bezděkovou, která momentálně randí s hvězdou Slunečné Markem Lamborou. Přesto kamarádky do lázeňského města vyrazily samy bez mužů. "Je to naše dámská jízda, kterou si chceme pořádně užít. Doufám, že si i zatancuju," nechala se slyšet Daniela, která kdysi soutěžila v televizní show StarDance.

Najednou mám víc času

Písařovicová byla jednou z hlavních tváří veřejnoprávní televize. Tam ale koncem loňského roku po šestnácti letech skončila a přešla do soukromého internetového vysílání. V televizi DVTV teď vede rozhovory se zajímavými hosty. "Je pravda, že mám daleko víc času. Najednou všechno stíhám a mám čas na sebe, ale po České televizi se mi občas zasteskne, navždy to bude moje srdeční záležitost," vyznala se novinářka.

Kamarádky si užily festival v Karlových Varech i bez mužů.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky