Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Peštová sklízí kritiku za syna: Nalakované nehty u chlapce jako selhání rodičů

Daniela Peštová se synem Yanickem
Daniela Peštová se synem Yanickem
Zdroj: Profimedia
Daniela Peštová se synem Yanickem

Nejstarší syn Daniely Peštové jde ve šlépějích své slavné maminky a věnuje se modelingu. K tomu patří i výrazná image, které se šestadvacetiletý Yanick Buti rozhodně nebojí. Peštová si ale kvůli jeho extravagantnímu vzhledu musí občas vyslechnout na sociálních sítích nepříjemné komentáře starší generace, kterou dráždí například Yanickovy nalakované nehty.

Daniela Peštová a Pavol Habera patří mezi nejstabilnější páry česko-slovenského showbyznysu. Partneři spolu mají dvě děti, dceru Ellu a syna Paula Henryho. 

Z prvního manželství má topmodelka ještě nejstaršího syna Yanicka, jehož otcem je Ital Tommaso Buti. Když byly synovi dva roky, Peštová požádala o rozvod, jelikož byl italský podnikatel zapletený do podvodů.

Od pěti let následně Yanicka vychovával nevlastní otec Pavol Habera. Prvorozený syn Peštové zatím jako jediný potomek následuje kariéru své slavné matky a věnuje se modelingu. Kvůli tomu si ale musí Daniela mnohdy vyslechnout nepříjemnou kritiku.

Nalakované nehty

Yanick Buti se živí jako model a nebojí se ani nejnovějších trendů jako jsou nalakované nehty u mužů. Ačkoliv u mladých za svou odvahu sklízí úspěch, na profilu Daniely Peštové se našlo pár kritiků, kteří se do vzhledu mladíka pustili. 

"Nalakované nehty? Kde se stala chyba, milí rodiče," navezla se jedna ze sledujících do Peštové. 

Slavná topmodelka si ale ze zlých jazyků nic nedělá a jejich nemístné poznámky taktně ignoruje.

Daniela Peštová se synem Yanickem 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky