Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Daniela Peštová v bolestech: Fanoušky vyděsila modřinami i vzácnou diagnózou

Daniela Peštová
Daniela Peštová
Zdroj: Profimedia
Daniela Peštová

Daniela Peštová překvapila fanoušky fotkou s masivními podlitinami na zádech a postěžovala si na nezvyklé onemocnění. Partnerka Pala Habery trpí nesnesitelnou bolestí v rameni, kvůli které nemůže spát. 

Daniela Peštová si na bolesti v rameni stěžovala již před několika lety. Tehdy si modelka myslela, že za jejím problémem stojí denní pití kávy, vyšetření ale ukázalo něco jiného.

"Víte, jak jsem si stěžovala na bolavé rameno? A myslela, že je to od kávy? Prd! Zmrzlé rameno je to," prozradila Peštová na Istagramu a vyděsila sledující fotkou v tílku, které odhalilo četné podlitiny.

"Ale díky fyzioterapii (ano, z toho jsou ty modřiny) a esenciálním olejům se to konečně lepší!" raduje se trojnásobná maminka.

Noční můra jménem zmrzlé rameno

Poprvé Daniela Peštová se se svými zdravotními problémy svěřila už v roce 2019. Modelka v té době docházela na fyzioterapie a léčba se nějaký čas zdála úspěšná. Bolesti se ale bohužel nedávno vrátily.

"Další noční můra zmrzlého ramena," napsala modelka k nejnovější fotce, kde její tělo zdobilo několik modřin.

Toto onemocnění ramenního kloubu nemá vždy zjevnou příčinu, ale významně omezuje hybnost. Je to dlouhodobá záležitost a může trvat i několik let. Projevuje se výraznou bolestivostí a ztuhnutí ramene.

Daniela Peštová trpí silnými bolestmi

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky