Daniela Peštová se narodila v Teplicích a nikdo by se nenadál, že se stane světovou topmodelkou a objeví se na titulkách prestižních módních časopisů a bude předvádět pro věhlasné módní návrháře a značky. Peštová patří mezi nejslavnějí modelky 90. let, kterým se přezdívalo supermodelky.

Manžel této krásky je u nás a na Slovensku známý též. Jedná se o zpěváka Pala Haberu, se kterým žije dvacet let. Habera si nemá rozhodně na co stěžovat, jeho žena vůbec nevypadá, že překročila padesátku. Ještě před rokem nafotila kampaň pro slavnou značku spodního prádla Victoria’s Secret, které vděčí za svou slávu. A na fotkách vypadala naprosto skvěle!

Modeling jde dělat v každém věku

„Modeling je vždycky o štěstí. Samozřejmě je to tím, že se snažíme držet v dobré kondici. Zároveň se modeling změnil a klima ve společnosti se změnilo, a proto i někdo mé věkové kategorie může stále ještě pracovat,” řekla pro super.cz.

Peštová se do důchodu tedy rozhodně nechystá, i když pracuje méně než dřív. Věnuje se především rodině, kterou miluje nade vše. Manželství jí vysloveně svědčí. Habera je věrně po jejím boku téměř dvacet let.

Sice to prý nebyla láska na první pohled, ale když se s ním Daniela párkrát sešla, pochopila, že on je ten pravý.

Habera ji přesvědčil svou normálností

"Dostal mě svým vtipem a svou normálností," prozradila Peštová pro Vlastu. Nejvíce si prý váží jeho přímosti a toho, že nikdy nechodí kolem horké kaše.

Daniela je prý zase extrémně spravedlivá, což obdivuje zase Habera a tuto vlastnost se od ní snaží učit. Navíc jsou oba zvyklí cestovat, tudíž jim věčné putování po světě nevadí. Do Čech a na Slovensko však jezdí pravidelně.

Česky učí i své děti, vychovávají spolu tři. Spolu mají syna a dceru. Z předchozího manželství má Peštová syna Yanica. I Habera má z předchozího vztahu dceru Zuzanu, která už je však sama maminkou.

Související články