Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Daniela Hantuchová: Kdo je žena, která se nově objevuje po boku Jaromíra Jágra

Daniela je krásná žena
Daniela je krásná žena
Zdroj: Profimedia
Daniela je krásná žena

Daniela Hantuchová je poslední dny spojována s hokejovou legendou, Jaromírem Jágrem. Tato dvojice se setkala teprve nedávno, údajně ale mezi nimi přeskočila jiskra. Pustí si zdrženlivá tenistka konečně do svého srdce muže a usadí se?

Jaromír Jágr si po letitém vztahu s Veronikou Kopřivovou poslední měsíce užíval samoty a věnoval se hlavně své práci, která ho nejvíce naplňuje. Na lásku ale nezanevřel a tvrdil, že na nic nespěchá, a když přijde ta pravá, určitě se novému vztahu nebrání. Fešný hokejista působí na ženy jako magnet, což je v kombinaci s jeho miliardovým majetkem paradoxně problém. Často totiž musí rozlišovat "zlatokopky," kterým záleží jen na jeho tučné peněžence.

Nyní se ale na scéně objevila žena, která by konečně mohla starého mládence změnit! Daniela Hantuchová, tenistka slovenského původu, Jágra na první pohled očarovala. Dvojici navíc nespojuje jen vášeň ke sportu, ale i podobný osud.

Daniela Hantuchová je slovenská bývalá profesionální tenistka, která na okruh WTA Tour vstoupila v roce 1999. Je jednou z pěti hráček tenisové historie, kterým se podařilo získat Grand Slam ve smíšené čtyřhře, tzn. vyhrát všechny čtyři největší tenisové turnaje. Tvrdá dřina za pohádkovou kariérou ale měla dopad na soukromí. Díky tomu je Daniela ve svých šestatřiceti letech bez partnera. Stejně jako Jágr dávala přednost sportu před láskou a dnes jí začínají tikat biologické hodiny.

V minulosti měla Hantuchová několik milenců, dodnes ale o žádném z nich nepromluvila, své soukromí si velmi střeží. Přes to byla spojována hned s několika špičkovými sportovci. Hantuchová o svém soukromí hrobově mlčí, novinářům se ale dříve podařilo vypátrat, že si prožila hned několik nezávazných románků. Zřejmě proto o svých vztazích vždy mlčela, nikdy nešlo o nic vážného. Romantické dýchánky ale údajně zažila hned s několika sportovci. Tenisté Feliciano López, Simon Bolelli, či fotbalista Wesley Sneijder, měli mít s Hantuchovou milostný poměr.

Daniela své vztahy nechala dodnes pod pokličkou. Nyní je však už delší dobu sama a dle svých slov je dokonce připravená na rodinu. 

Jágr a Hantuchová se setkali na křtu kalendáře a podle některých informací spolu měla dvojice strávit noc. Fanoušci obou sportovců jásají a nově vzniklý pár už má teď své fanoušky. Daniela je zralá žena, připravená na rodinu, Jaromír starý mládenec, který neměl štěstí na ženy, nezní to jako pohádka? Zda bude mít šťastný konec, na o si ještě počkáme, vše je totiž hodně čerstvé. Jágra proto dotazy na novou milenku zatím spíše vytáčí. "To se mě budete ptát na každého s kým se seznámím, jestli je to můj partner?" rozčílila se hokejová legenda.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky