Daniela Písařovicová už se několik týdnů pyšní příjmením Brzobohatá, které už hrdě nosí ve většině dokladů. „Už mám příjmení i v dokladech, kromě řidičáku, myslím, že jsem si zvykla, jen bylo vtipný, že jsem jednou něco moderovala a přišel za mnou pořadatel a říkal: Ježíš, to jste vy ta Brzobohatá, já jsem si říkal že ji vůbec neznám. Vy jste Písařovicová, tak se mi to spojilo,“ popsala moderátorka vtipnou historku v rozhovoru pro Blesk.

Než stihla čerstvá paní Brzobohatá oběhat všechny potřebné úřady, chvilku to prý ovšem zabralo. „Jak jsme se brali v zahraničí, tak si nejdřív musíte požádat v Brně a já jsem to nechala být a pak se to celé opozdilo, ale máme to, je to dobrý,“ doplnila v pořadí třetí manželka hudebníka.

Daniela je prý ráda, že se po veselce u nich doma nic nezměnilo. „Já bych byla nerada, kdyby se něco změnilo. Podle mě si tím lidé vyjádří na papíře nějaký respekt, zároveň bych ale nechtěla, abychom si třeba jeden druhého přestali vážit jen proto, že už máme ten doklad,“ tvrdí moderátorka, která je stále ve fázi zamilovanosti, stejně jako Ondřej Brzobohatý, který jí dokonce vymyslel novou přezdívku.

K otázkám těhotenství se nechci vyjadřovat

„Ondřej mi říká Danuško. Nikdo jiný mi takhle neříká, on byl první. Sice mi to připomíná více Danu, ale neprotestovala jsem. Já mu říkám Ondrášku, jedeme ve zdrobnělinách, ještě jsme v této fázi a doufám, že se to nezmění,“ svěřila se Daniela Brzobohatá výše zmíněnému webu, jak se doma s manželem oslovují.

Moderátorka se netají tím, že by nejen vzhledem ke svému vyššímu věku, co nejdříve chtěla založit rodinu, zatím se jí ale nedaří otěhotnět, a proto ji neustále dotazy ohledně miminka už vytáčí. „K otázkám těhotenství se nechci vyjadřovat, je to zbytečné a myslím, že by nikdo nechtěl být tomuto vystavovaný,“ odpověděla rázně a téma dále nechtěla rozebírat. Místo toho se rozpovídala o nedávném výletu na hory, který nedopadl zrovna podle představ.

„Máme za sebou dovolenou v Itálii, kde jsme druhý den chytili nějaký virus a já jsem měla i vysoké horečky, potom mě Ondra naložil do auta a odvezl zpět domů. Bylo to příšerný. Chtěli jsme si jen zajet na hory a nenapadlo nás, že nás totálně zničí nějaká nemoc,“ uzavřela Brzobohatá se smíchem.

Související články