Na byt nedaleko nábřeží Vltavy si dvojice musela vzít hypotéku. Na jiné nákupy nemovitostí tak podle svých slov mohou tak na dalších třicet let zapomenout. A to i přesto, že nejsou zcela bez dalšího majetku. 

Daniela totiž vlastní menší byt na pražském Žižkově, který si pořídila ještě za svobodna a následně jej zrekonstruovala. Před rokem, poté, co se s Ondřejem Brzobohatým sestěhovala, jej dala do pronájmu. 

Ondřej Brzobohatý zase po rozvodu s bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou nejspíš získal nemalý obnos z prodeje jejich společného bytu. Ten před lety pořizovali za 17 milionů korun. Jak si výtěžek z prodeje nemovitosti rozdělili, nicméně neprozradili. 

Utržené peníze nicméně posloužily jako velmi pěkný základ na hypoteční úvěr, který si novomanželé Brzobohatí na své nové bydlení nyní vzali u České spořitelny.

Pár si pronajímá chatičku na venkově

Až se jejich finanční situace zlepší, pořízení další nemovitosti by se ale manželé podle všeho nebránili. “Nejdřív musíme něco vydělat a splatit, pak si třeba 
něco koupíme. Momentálně máme pronajatou chatičku, protože máme malinkatý balkon a v létě je fajn být na vzduchu,” prozradila pro deník Blesk sympatická moderátorka.

”Přes zimu se ale na venkov příliš často nedostanou, což má mimo jiné neblahý a roztomilý dopad na pořádek v Danielině autě. V kufru totiž neustále vozí staré ručníky z minulého bytu. “Chtěla jsem je odvézt na tu chatičku, ale ještě nebyl čas. Doma je nepotřebujeme, máme dost ručníků a navíc pračku,” řekla s úsměvem.

Hnízdečko lásky za všechny peníze

Byt, který se nachází na pomezí Smíchova a Malé Strany, koupil pár 7. září. Jedná se o velmi lukrativní část Prahy, protože se nachází prakticky v centru a má velmi dobrou dopravní dostupnost, a tak není divu, že se to odrazilo také na jeho ceně. Stál totiž 19 milionů korun.

Jejich nový domov se nachází v půdní vestavbě, kterou před pár lety nechala postavit městská část Praha 5. Přesné dispozice bytu nejsou nyní známy, ale vzhledem k ceně a typu domu je velmi pravděpodobné, že se jedná minimálně o dispozici 3+1 nebo větší. Některé byty v této lokalitě mají také vlastní terasu, což ale není zrovna tento případ.

Dům, ve kterém nyní společně budují nový domov, je kulturní památkou - sochy, které jej zdobí, totiž vytvořil známý umělec Josef Václav Myslbek.

Adopci se nebrání

Vzhledem k pořízení velkého bytu na dobré adrese je velmi pravděpodobné, že sympatický pár uvažuje o založení rodiny. Na to ostatně oba mají nejvyšší čas. Podle toho, jak se k tématu doposud vyjadřovali, se ale ani jeden z nich dítěti nebrání. 

„Život bez lásky neumím představit. A vlastně i bez dětí. Hrozně bych chtěla mít ve svém životě dítě,“ svěřila se před časem webu ahaonline.cz Daniela Brzobohatá. Ani ve spokojeném manželství se ale pětačtyřicetileté moderátorce zatím nepodařilo otěhotnět.

V případě, že ani v budoucnu přírůstek do rodiny nepřijde, je moderátorka schopná zvážit adopci. „Tabu to pro mě není, ale zároveň si myslím, že to chce strašně moc odvahy, aby člověk tento krok udělal,“ přiznala Brzobohatá.

Související články