Daniela byla dlouhá léta jednou z hlavní tváří České televize. Moderátorka byla až tak úspěšná, že moderovala ty nejdůležitější televizní politické debaty. Mimo svou bohatou moderátorskou kariéru je i zpěvačkou. Diváci si ji také oblíbili díky její účasti v pořadu StarDance, kde patřila mezi nejlepší tanečnice.

Zlomový rok

Je až k neuvěření, že Daniela byla dlouhá léta oficiálně sama. Krásná moderátorka o nápadníky nouzi ovšem nikdy neměla. Má za sebou dokonce děsivou zkušenost i se stalkerem. Roky náročného pracovního období nyní vystřídalo období lásky. Daniela omezila své pracovní aktivity na minimum a plně si užívá vztahu se svým manželem Ondřejem Brzobohatým. Svou lásku zpečetili koncem léta tajnou svatbou v Itálii. V druhé polovině letošního roku se dokonce začalo ve velkém spekulovat o těhotenství Daniely. První náznak byl ukončení spolupráce s DVTV, další se objevil při předávání letošních Slavíků. Moderátorka svého partnera doprovází vždy na společenské akce či divadelní premiéry. Nyní ovšem její manžel dorazil po boku sestry.

Žena jeho života

Daniela se ukázala jako opravdová opora. Díky rozvodu s Taťánou Kuchařovou byl Brzobohatý tématem bulvárních deníků číslo jedna. Záliba Ondřeje v převlékání v drag queen rezonovala celým československým showbyznysem. Moderátorka celou situaci ustála s grácií a dokonce svému partnerovi vyjádřila podporu. Ondřej nyní chodí na společenské akce s nalakovanými nehty a nebojí se do svého šatníku zapojit více ženských elementů. Všechny tyto věci začal veřejně dělat až po boku své třetí ženy, kterou je právě Daniela. O tom, že je ta pravá právě ona, nemá pochybnosti. „Já bych si Danielu asi nikdy nevzal, kdybych nebyl přesvědčený o tom, že je to nejgeniálnější matka mých dětí,“ prozradil v rozhovoru pro Extra.

Hnízdečko lásky

Brzobohatí si po svatbě pořídili i nové bydlení. Zakotvili kousek od samotného centra Prahy na pomezí Smíchova a Malé Strany. Za hnízdečko lásky zaplatili neuvěřitelných 19 milionů korun. Nebydlí ovšem jen tak v ledajaké bytovce. Jejich byt je v kulturní památce, na jejíž výzdobě sochami se podílel i Josef Václav Myslbek.

Související články