Česko-Slovenský ples se letos v pražském Obecním domě konal již po desáté. Na tomto jubilejním ročníku tak o známé osobnosti skutečně nebyla nouze. Většina z nich přišla v doprovodu drahých poloviček a výjimkou nebyla ani moderátorka Daniela Brzobohatá. 

O její účasti nikdo nepochyboval, její manžel, hudebník Ondřej Brzobohatý, totiž patří mezi hlavní tváře této krásné události. Ples proto již nějakou dobu předtím propagoval na sociálních sítích. 

“Dámy a pánové, moc bych vás jako ryzí Čechoslovák pozval na Česko-Slovenský ples, který se bude konat 17. února tady v Obecním domě. Přijďte, rozhodně se budete mít na co těšit,” uvedl jako jeden z VIP účinkujících nedávno.

V jednoduchosti je krása

Jeho krásná manželka mu rozhodně ostudu neudělala. Vynesla velmi decentní a minimalistický model, který sice zahaloval její dekolt doslova po krk, zato ale jejímu okolí nabídl pohled na její krásné a dlouhé nohy, a to kvůli rozparku, který dosahoval až do horní části stehna. 

Outfit doplnila jednoduchými páskovými střevíčky a také broskvovým lesklým psaníčkem. Vlasy měla krásná brunetka vyčesané do hladkého a jednoduchého drdolu, náušnice zvolila sice též velmi prosté, ale alespoň visící. 

Co se týká Ondřeje Brzobohatého, ten se nejspíš rozhodl fádnost černého obleku rozbít neotřelými retro brýlemi, které rozhodně upoutaly na první pohled, a tak svou funkci očividně splnily. 

Pár se k sobě hezky měl a jak bylo patrné, nijak jim nepřekážel ani fakt, že Ondřeje Brzobohatého jeho choť na podpatcích o pěkný kousek převyšuje. 

Ani další hosté nezůstali pozadu

Kromě této velmi populární a sympatické dvojice byly ozdobou večera také další páry. Všichni netrpělivě čekali také na příchod modelky Andrey Verešové a jejího muže Daniela Volopicha. 

Kráska je pověstná tím, že na společenských událostech se ráda objevuje v lehce provokativních modelech, letos ale překvapila. Dresscode dodržela ona i její doprovod beze zbytku a navíc Verešová vynesla výrazně méně odhalené šaty, než je u ní zvykem.

Odhalování kůže se letos nekonalo

O podobné překvapení se postarala také influnecerka a moderátorka Lela Vémola, která dorazila s manželem, MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Plavovlasá kráska je známá tím, že si potrpí na Barbie styl a ještě nedávno u ní fanoušci vídali lehce “hanbaté” outfity. 

V poslední době se ale Lela snaží spíše o eleganci, a tak si na ples oblékla černé šaty s rolákem. Jedinou kůži tak odhalil též rozparek a také jednoduchý průstřih šatů na zádech. 

Hezký pohled byl také na moderátorku Gabrielu Laškovou, která v tělových šatech jednoduchého střihu ukázala svoje rostoucí těhotenské bříško. S manželem očekávají narození třetího potomka.

Související články