Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Daniel Landa měl ošklivou nehodu: Do cesty mu vběhl chodec

Daniel Landa
Daniel Landa
Zdroj: Profimedia
Daniel Landa

Oblíbený zpěvák Daniel Landa byl ve špatnou dobu na špatném místě. Při jízdě na skútru mu pod kola vběhl chodec na přechodu, který se rozhodl vozovku přejít i přes svítící červenou. Při srážce utrpěl Landa vážné poranění ruky a musel na operaci. 

Daniel Landa má rád adrenalin a za svůj život už utrpěl zranění několik. Teď skončil opět v nemocnici. Tentokrát kvůli vážné zlomenině ruky, kterou utrpěl během srážky s chodce. Zatímco Landa projížděl na silnici na svém skútru, do cesty se mu připletl bezohledný chodec. Ten se totiž rozhodl přejít vozovku přes přechod, a to i navzdory svítícího červeného panáčka na semaforu. Během srážky Landa ze svého skútru spadl a dopadl na zem tak nešťastně, že si zlámal ruku. Podle Expresu mu dokonce lékaři museli ruku zpevnit šrouby. 

On je viník

„Vběhl mi do cesty chodec na červenou a sestřelil mě z vespy. On je viník, já poškozený,” nechal se slyšet Landa, co přesně se během nehody stalo. Teď jej čeká dlouhá rekonvalescence. „Léčba bude trvat dvanáct týdnů. Jsem na to ale zvyklý,” dodal ještě zpěvák, pro kterého obdobné úrazy dle všeho nejsou ničím výjimečným. 

Landa je rovněž velkým zastáncem otužování. Toho se kvůli sádře ale bude muset rovněž na nějaký čas vzdát. „Přátelé, šrouby byly instalovány do ruky po malé nehodě, takže jsem nemohl být dneska s vámi ve vodě, ale už se na vás hrozně těším a příští týden už tam určitě budu,” pozdravil své fanoušky ve videu na sociální síti. „Nevím, jestli budu moct vlézt úplně do vody, ale základ je ledová voda, to je nejlepší vakcína,” dodal ještě. 

Ani zlomenina ruky jej nezastavila

Zpěvák Daniel Landa dlouhodobě nesouhlasí s nejrůznějšími vládními nařízeními a častokrát proti nim vystupuje i na veřejnosti. Ani přes bolestivé zranění si proto nenechal ujít setkání lékařů a veřejnosti na Vyšehradě, které proběhlo v rámci oslav vzniku samostatného československého státu. Tam se Landa během svého projevu vyjadřoval k aktuální situaci a apeloval na přítomné, aby se dokázali postavit proti organizovaným. Video zveřejnil i na své sociální síti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky