Obletovaný zpěvák to neměl s hledáním té pravé lehké. Hned za několika jeho rozchody stála nevěra. V jednu dobu se mu dokonce přezdívalo český Casanova.

Láska ke kolegyním

Už na studiích randil s Olgou Šípkovou, která je dnes známá jako slavná cvičitelka aerobiku.

Charismatickému zpěvákovi měla podlehnout i Lucie Bílá. Románek mezi nimi měl proběhnou v době, kdy spolu účinkovali v muzikálu Dracula. Krátký románek měl mít i s herečkou a moderátorkou Adélou Gondíkovou. Podlehnout mu měla i Monika Absolonová.

„Ono by to ani jinak nešlo. Kdybych měl úřednici, která ráno odejde a večer, kdy já odcházím do divadla, přijde, míjeli bychom se,“ vysvětloval pro Blesk tehdy svůj výběr partnerek.

Nevěry a pětiletky

Už první vážnější vztah Hůlky provázelo pořádné drama. S tanečnicí Adélou Šeďovou se scházeli a rozcházeli pět let. Jejich vztah definitivně ukončila až Hůlkova nevěra.

Dost podobné to bylo i s další tanečnicí Lenkou Bílkovou. I jejich vztah trval několik let s průběžnými přestávkami. Lence byl nevěrný se svou budoucí manželkou Libuškou.

Sympatickou brunetku Libušku si vzal v roce 2002. V tu dobu spolu chodili pouhý měsíc. Jejich manželství následně skončilo stejně rychle jako začalo. Manželé spolu vydrželi pouhého půl roku.

Po nějaké pauze od vážných vztahů našel Hůlka štěstí po boku mladičké zpěvačky Šárky Vaňkové. Tehdy vycházející hvězda svého partnera podvedla. Zakoukala se do známé režiséra Filipa Renče.

Na tu pravou si počkal

Tu pravou našel Hůlka až kolem padesátky. Jejich seznámení bylo jako z romantického filmu. Jiskra přeskočila na koncertě zpěváka.

„Potkali jsme se v restauraci, kam jsem po vystoupení zašel. Bylo nám spolu fajn, vyměnili jsme si čísla, psali jsme si a najednou z toho vznikl moc hezký vztah,“ popsal Hůlka pro CNN Prima NEWS.

O třiadvacet let mladší Barboru si vzal v roce 2017 v Las Vegas. Otcem se stal až ve svých padesáti letech. Zpěvák si rodinný život užívá. V roli otce se zkrátka našel.

„Je to pro mě velká životní změna, ale jednoznačně k lepšímu. Užívám si to moc a jsem strašně šťastný. Dítě jsem chtěl opravdu dlouho a dlouho jsem čekal, až bude ta správná situace. Konečně to přišlo,“ přiznal.

Související články