Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Daniel Hůlka se vrací: Sláááva!

Zdroj: Profimedia.cz

Úspěšný muzikál Karla Svobody Dracula se vrací na scénu. A s ním i představitel hlavní role, zpěvák Daniel Hůlka. Po čase, kdy ho nebylo moc vidět, je zase v centru pozornosti. Píše se, jak hubne, s kým chodí…

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát vám v krátkosti řeknu, co jsem zažila se známým zpěvákem.

Hůlka má narozeniny

Na první setkání s Danem Hůlkou velmi ráda vzpomínám. Dostala jsem tehdy pozvánku na oslavu jeho narozenin v pražském klubu Radost. Měla to být super párty ve zvířecím stylu. A skutečně! Když jsme dorazili s fotografem na místo, bylo všechno naprosto luxusní. Stoly se prohýbaly exotickým ovocem a voňavými dobrotami, mezi nimi se procházela černá puma (v doprovodu chovatele, samozřejmě). U vchodu jsme vyfasovali mávátko s obličejem Daniela Hůlky. Až dorazí, dáte si ho před obličej a budete volat sláva, řekli nám… Fajn! Mělo to ale jednu vadu – kromě nás nikdo jiný nepřišel. Seděli jsme tam asi dvě hodiny s mávátkem v ruce a nic.

Zdroj: Profimedia.cz

Dane, udělej to zas!

Pak se sešlo asi deset lidí (dorazila Leona Machálková s Pavlem Vítkem, převlečení za brouky). A nakonec přišla i hvězda večera – Dan zřejmě čekal za rohem, až přijde jeho čas. Byl milý, sdílný, bezprostřední…

Pak se na čas odmlčel a teď se opět vrací. Kvůli roli Draculy zhubl, prý má novou lásku a těší se na další krásné role. Já se těším také. Na červen, kdy má Dan narozeniny (čtyřicetiny měl bohužel loni). Třeba zase bude nějaká super párty!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU