Daniel Hůlka býval kdysi pořádný proutník a milenky střídal pomalu častěji než spodní prádlo.

Podle deníku Blesk mezi jeho slavné milenky patřila například zpěvačka Lucie Bílá, s níž se sblížil v době, kdy spolu účinkovali v muzikálu Dracula, moderátorka Adéla Gondíková nebo zpěvačka Monika Absolonová. Ve všech případech šlo však pouze o krátké románky.

Vážnější vztah pak Hůlka navázal s o 19 let mladší kolegyní Šárkou Vaňkovou. Dvojice působila jako stabilní pár, místo veselky ale přišel hořký rozchod.

Mladá zpěvačka se tehdy zakoukala do režiséra Filipa Renče, se kterým se spustila a veliké lásky byl ze dne na den konec.

Další osudovou ženou Daniela Hůlky byla byla tanečnice Libuše, se kterou se seznámil a sblížil v muzikálu Monte Cristo.

Hrdličky se braly 1. června 2002 na Svatém Kopečku u Olomouce, po pouhém měsíci vztahu, což už předem nevěštilo nic dobrého.

Po půl roce přišla první manželská krize, která krátce poté vyústila v rozvod. Hůlka tehdy zůstal delší dobu sám a jeho bývalá žena Libuška se zamilovala do zpěváka skupiny Kabát Josefa Vojtka, který kvůli ní opustil Sabinu Laurinovou.

Rodina je pro něj vším

Poté, co hudebníkovi nevyšlo několik dalších vztahů a čas rychle ubíhal, začal dokonce uvažovat o inzerátu na seznamce.

Nakonec mu ale náhodně přišla do cesty žena, která mu změnila celý život. O 23 let mladší průvodkyni Barboru poznal Hůlka na svém vlastním koncertu.

„Potkali jsme se v restauraci, kam jsem po vystoupení zašel. Bylo nám spolu fajn, vyměnili jsme si čísla, psali jsme si a najednou z toho vznikl moc hezký vztah,“ pochlubil se Daniel v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Jelikož zpěvák i jeho partnerka milují cestování, v roce 2017 uspořádali svatbu v Las Vegas, ze které ihned vyrazili na líbánky k řece Colorado a největší americké přehradě Hoover Dam. Nechyběla také mexická svatební hostina po cestě Mohavskou pouští.

„Jsme konzervativní heterosexuální demokrati, rodina je základ státu,“ okomentoval tehdy Hůlka svůj sňatek.

V únoru 2018 se manželům Hůlkovým narodila vytoužená dcera Rozárka. Pro tehdy padesátiletého hudebníka šlo o první dítě a o to více si roli tatínka užívá.

„Je to pro mě velká životní změna, ale jednoznačně k lepšímu. Užívám si to moc a jsem strašně šťastný. Dítě jsem chtěl opravdu dlouho a dlouho jsem čekal, až bude ta správná situace. Konečně to přišlo,“ netají se Daniel tím, že právě ve své rodině našel největší životní štěstí.

Zdroje: CNN Prima News, Blesk, Aha