Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Daniel Hůlka nemohl jinak: Jeho dům v Jevanech půjde k zemi

Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia
Daniel Hůlka

Přestože zpěvák Daniel Hůlka před časem zdědil dům v Jevanech, které jsou velmi žádanou lokalitou, žije se svou partnerkou a dcerou v bytě v Praze. Byť by bydlení se zahradou bylo pro rodinný život jistě ideálnější, do Jevan se zpěvák jen tak nepřestěhuje. Dům je totiž v dezolátním stavu. 

Oblíbený muzikálový zpěvák Daniel Hůlka v posledních letech prožívá velmi šťastné období. Má po svém boku milující manželku a také roztomilou dceru Rozárku, která mu dělá samou radost. Co mu už ale takovou radost nedělá, je jeho dům v Jevanech, který zdědil po rodičích. Rád by v něm totiž s celou rodinou bydlel, aby mohla dcera vyrůstat blíže k přírodě. To je ale v současné době nereálné. 

Dům je neopravitelný

„Zdědil jsem po rodičích dům, ale ten je neobyvatelný. Řešil jsem rekonstrukci, ale nakonec jsme zjistili, že je neopravitelný, takže ho budu muset zbourat,” uvedl v rozhovoru pro Expres zpěvák s tím, že momentálně vůbec netuší, kdy k demolici domu dojde. „To je taky ve hvězdách. Teď na to není čas ani prostředky,” prohlásil. 

Pyšný otec

Daniel Hůlka dlouhé roky toužil po dítěti, nakonec se stal otcem až ve svých 49 letech, protože čekal na vhodný okamžik. A jakmile přišla jeho dcera na svět, jeho život se od základu změnil. „Celý život se mi převrátil naruby. Ale k dobrému,” prozradil před lety pro iDNES. „Je to hrozně fajn. Jsem naprosto šťastný. Dítě jsem chtěl opravdu dlouho a dlouho jsem čekal, až bude ta správná situace. Konečně to přišlo,” uvedl ještě s úsměvem. 

A zatím to vypadá, že by čtyřletá Rozárka mohla jednou kráčet ve stopách svého tatínka. Zpívání ji totiž nesmírně baví. Pyšný otec však ví, že se její zájmy mohou během let zásadně změnit. Bude ji ale podporovat naprosto ve všem, co ji bude bavit. „Zpívá ve sboru, a tak uvidíme. Bude dělat, co ji baví. Třeba nebude zpívat, ale bude dělat něco úplně jiného. Teď dělá úplně všechno, což se mi líbí. Zpívá, maluje, recituje, tancuje, sportuje, lyžuje,” jmenoval pro eXtra.cz koníčky své dcery. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky