Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dana Morávková: Proč odchází na Novu?

Zdroj: Profimedia.cz

Tak to je pecka! Herečka Dana Morávková prý opouští svou (zatím) životní roli Andrey Rubešové v seriálu Velmi křehké vztahy TV Prima a míří na Novu do seriálového hitu Ordinace v růžové zahradě 2. Co za tím vězí?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekněme něco o kariéře Dany Morávkové…

Chytrost vítězí

Hereček, jako je Dana Morávková, jsou u nás mraky. Některé jsou i krásnější než ona, jiné jsou zase talentovanější. Přesto se právě Dana stala jednou z nejlépe placených hereček v Česku. Jak je to možné? Určitou roli v tom hrála samozřejmě ta pověstná kapka štěstí. Když přijala roli Andrey v seriálu TV Prima Rodinná pouta (dnes Velmi křehké vztahy alias VKV), jen málokdo předpokládal, že bude mít takový bombastický úspěch. Ale Danina přednost je v něčem jiném – je pracovitá a především fakt chytrá. Díky tomu dokáže šoubyznysem proplouvat jako štika. Nebrání se bulváru, kdykoli ji oslovíme, je ochotná, milá, vstřícná. Ale nikdy se nenechá nachytat na švestkách… Při rozhovoru se jí můžete zeptat na cokoli, žádná otázka není tabu. A odpovědi? Jsou natolik promyšlené, že je pak nepotřebuje při autorizaci měnit.

Peníze, nebo nuda?

Role Andrey přinesla Daně Morávkové velkou popularitu a také tučné honoráře. Proto teď, když prý Primu a „Vékávéčka“ opouští, všichni řeší: Je to kvůli penězům? A není to vůči televizi, která ji proslavila, nevděk? Výše honoráře určitě roli hrát bude – Dana je zvyklá na poměrně vysoký standard. Elegantní šaty, luxusní boty a kabelky něco stojí, spolu s manželem a synem rádi a často cestují… Přesto je důvod spíše jinde. Role Andrey se moc nevyvíjí a hrát dokola to samé x let nemůže nikoho bavit. Otázkou zůstává, zda Dana udělá odchodem na Novu dobře. Zatímco na Primě je jednička, v záplavě nováckých tváří se může ztratit. Vzpomeňme si na Tomáše Krejčíře – z Rodinných pout odešel jako hvězda do Ordinace, kde se stal druhořadou figurkou. A Dany by byla fakt škoda!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky