S partnerem Ondřejem Zajícem, který je ředitelem Městských divadel pražských, se herečka Dana Batulková objevila na premiéře filmu Franta mimozemšťan. S sebou vzala i dceru, také herečku, zpěvačku a influencerku Marianu Prachařovou, kterou má z předchozího vztahu s hercem Davidem Prachařem. 

Podle webu expres.cz byli všichni přítomní vcelku překvapení, vzhledem k tomu, že se spolu pár už delší dobu nikde neobjevil. Na premiéru přišli podpořit Batulkové další ratolest, kterou s Prachařem má, syna Jakuba, který ve filmu hraje. Ten dokonce matčina partnera vesele pozdravil. 

Nevydařená žádost o ruku?

Ondřej Zajíc, který se pro mnohé už stal spíše duchem než oficiálním partnerem Batulkové, se pohodlně usadil mezi obě dámy, se kterými do kinosálu přišel. Jakub Prachař pak zaujal sedadlo vedle své partnerky Sary Sandevy. Po skončení filmu následovala ještě party v klubu Lávka, nicméně tam už Batulková nedorazila. 

Zlom ve vztahu Batulkové a Zajíce měl údajně nastat ve chvíli, kdy ji ředitel požádal o ruku. Ona prý ale odmítla a od té doby se spolu na veřejnosti neukázali. Začaly tedy kolovat zvěsti, jestli toto nebyl právě onen osudný okamžik, který mohl být příčinou rozchodu. Nicméně vzhledem k nedávným událostem to vypadá, že je pár stále spolu. 

Otázka, jestli se tedy výše zmíněná situace vůbec odehrála, stále zůstává nezodpovězena. Na dovolenou na Bali loni v létě ale jela herečka s dcerou, nikoliv s partnerem. Ostatně konec jejího předchozího manželství s Prachařem nebyl vůbec hezký. Není se tedy čemu divit, pokud by žádost o ruku od Zajíce odmítla. O dalším svazku “na papíře” nejspíš už nechce ani slyšet. 

Prachař jí utekl s kolegyní

Dana Batulková přišla svému ex na nevěru, co hůř, s kolegyní Lindou Rybovou. Prachař nakonec rodinu opustil a udělal si novou právě s Rybovou, se kterou má další tři děti. V rozhlasovém pořadu Blízká setkání, vysílaném před dvěma lety, který uvádí Tereza Kostková, byla už ale Batulková nad věcí. Od rozchodu uplynulo už více než dvacet let a emoce se uklidnily. Ostatně to je jen dobře, protože Batulková se se svým ex potkala na natáčení primáckého seriálu Slunečná.  

Tereza Kostková neváhala a naplno se Batulkové zeptala, jaké to pro ni je. „Dá se to. Já myslím, že se to tak vždycky říká, jako že čas, ono je to pravda. Že vlastně člověk už po těch letech nemá ty emoce, které samozřejmě má každý, to nejsou snadné situace. Takže byly, ale po těch letech už je to odplavené všechno,“ odpověděla herečka, ale bylo zřejmé, že se na toto téma bavit dál už nechce. 

Zdroje: expres.cz, vipshow.cz, nasehvezdy.cz 

Související články