Liz Hurley má dvojníka: Vlastního syna. Damian se snaží vypadat jako jeho matka

Damian Hurley jde ve šlépějích své matky
Damian Hurley jde ve šlépějích své matky

Málokterý sedmnáctiletý kluk by si přál vypadat úplně stejně jako jeho matka. Damian Hurley je ale na svůj vzhled pyšný a rád ho podpoří výběrem oblečení.

V dnešní době se stírají rozdíly mezi mužem a ženou, které už dávno překročily hranici rovnoprávnosti. Liz Hurley má doma svou vlastní kopii. Problém je v tom, že to není dcera, která by stejně jako ona měla postavu vytesanou z kamene a celé dny se promenádovala v plavkách, ale čerstvě dospělý syn. Své matce šlape na paty a vypadá na puntíku stejně jako jeho matka před třiceti lety.

Nadějný model se stal tváří britského kosmetického gigantu Pat McGrath a slavné jméno ho tlačí mezi konkurencí stále výš. Po matce, která už modeling pověsila na hřebík a veškerou svou aktivitu omezila na sociální sítě a práci mluvčí koncernu Estée Lauder, zdědil hluboký pohled a svůdné rty - pro kampaně ideál, ve skutečnosti je to ale horší.

Ideál

Androgynní typy frčí. Damian je jako slavná modelka Cara Delevingne, která dobývá svět módy i filmu s klučičím sestřihem, ostrými rysy i hustým obočím.

Návrháři jsou nadšení, protože syn Liz Hurley připomíná éru nejslavnějších modelek, která se prohnala před třiceti lety. Navíc maže bariéry mezi dělením na muže a ženy, což dává více prostoru pro experimenty. Rebelující muž si je svých předností vědom a své okolí rád vykolejí výběrem oblečení. Oblek, který předvedl nedávno, nápadně připomínal slavné šaty jeho matky. S volnými vlnami a našpulenými rty měli přítomní pocit, že prožívají deja vu.

Děsivá panenka

Damian Hurley podepsal smlouvu s modelingovou agenturou TESS Management. Shodou okolností jde o stejnou agenturu, která zastupovala i jeho matku. Reakce na jeho vzhled, který doznává výrazných změn v posledních měsících, jsou rozporuplné.Je to zdravé?

Nezvyklá blízkost, kterou Damian i jeho matka prezentují veřejně, zachází tak daleko, že Damian občas zastává funkci matčina partnera. Je autorem většiny jejich sexy snímků v bikinách, které uveřejňuje na Instagramu. Navíc o matce mluví tak, jako jiní puberťáci o svých prvních velkých láskách. Glorifikace vlastní matky u sedmnáctiletého chlapce je zkrátka za hranou. Ale třeba jde jen o prozíravou kampaň a dravý způsob, jak vyniknout.

„Miluje tě víc než sebe, nedokázal bych bez tebe žít,“ prohlásil Damian nedávno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky