Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Liz Hurley má dvojníka: Vlastního syna. Damian se snaží vypadat jako jeho matka

Damian Hurley jde ve šlépějích své matky
Damian Hurley jde ve šlépějích své matky
Zdroj: Profimedia.cz
Damian Hurley jde ve šlépějích své matky

Málokterý sedmnáctiletý kluk by si přál vypadat úplně stejně jako jeho matka. Damian Hurley je ale na svůj vzhled pyšný a rád ho podpoří výběrem oblečení.

V dnešní době se stírají rozdíly mezi mužem a ženou, které už dávno překročily hranici rovnoprávnosti. Liz Hurley má doma svou vlastní kopii. Problém je v tom, že to není dcera, která by stejně jako ona měla postavu vytesanou z kamene a celé dny se promenádovala v plavkách, ale čerstvě dospělý syn. Své matce šlape na paty a vypadá na puntíku stejně jako jeho matka před třiceti lety.

Nadějný model se stal tváří britského kosmetického gigantu Pat McGrath a slavné jméno ho tlačí mezi konkurencí stále výš. Po matce, která už modeling pověsila na hřebík a veškerou svou aktivitu omezila na sociální sítě a práci mluvčí koncernu Estée Lauder, zdědil hluboký pohled a svůdné rty - pro kampaně ideál, ve skutečnosti je to ale horší.

Ideál

Androgynní typy frčí. Damian je jako slavná modelka Cara Delevingne, která dobývá svět módy i filmu s klučičím sestřihem, ostrými rysy i hustým obočím.

Návrháři jsou nadšení, protože syn Liz Hurley připomíná éru nejslavnějších modelek, která se prohnala před třiceti lety. Navíc maže bariéry mezi dělením na muže a ženy, což dává více prostoru pro experimenty. Rebelující muž si je svých předností vědom a své okolí rád vykolejí výběrem oblečení. Oblek, který předvedl nedávno, nápadně připomínal slavné šaty jeho matky. S volnými vlnami a našpulenými rty měli přítomní pocit, že prožívají deja vu.

Děsivá panenka

Damian Hurley podepsal smlouvu s modelingovou agenturou TESS Management. Shodou okolností jde o stejnou agenturu, která zastupovala i jeho matku. Reakce na jeho vzhled, který doznává výrazných změn v posledních měsících, jsou rozporuplné.Je to zdravé?

Nezvyklá blízkost, kterou Damian i jeho matka prezentují veřejně, zachází tak daleko, že Damian občas zastává funkci matčina partnera. Je autorem většiny jejich sexy snímků v bikinách, které uveřejňuje na Instagramu. Navíc o matce mluví tak, jako jiní puberťáci o svých prvních velkých láskách. Glorifikace vlastní matky u sedmnáctiletého chlapce je zkrátka za hranou. Ale třeba jde jen o prozíravou kampaň a dravý způsob, jak vyniknout.

„Miluje tě víc než sebe, nedokázal bych bez tebe žít,“ prohlásil Damian nedávno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky