Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další soutěž krásy je tu: Volíme „federální“ Miss!

Zdroj: Profimedia.cz

Uplynuly teprve tři týdny, co byla zvolena Česká Miss 2010 a Česká Miss World, a je tu další soutěž krásy: Miss Česko – Slovensko 2010. To je zmatek, co?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes si řekneme něco k novému klání dívek o titul královny krásy.

V dvou se to lépe táhne

Je to už 17 let, co se bývalé Československo rozdělilo na dva samostatné státy. Zda bylo rozdělení správné, či nikoli, toť otázka, kterou tady nemá smysl řešit. Každopádně, v oblasti šoubyznysu na škodu patrně bylo. Už tak malý rybník se na obou stranách ještě zmenšil, což se ukázalo jako nevýhodné. A tak se český a slovenský šoubyznys začal opět propojovat... V českých filmech a seriálech stále častěji hrají slovenští herci, Češi zase pracují na Slovensku, měli jsme Česko Slovenskou SuperStar, ve slovenské taneční soutěži Let´s Dance aktuálně účinkuje česká modelka Simona Krainová... A už zítra se bude volit Miss Česko – Slovensko 2010!

Miss

Jediné pozitivum? Charita!

Na této „federální“ soutěži se sejdou vítězky (miss a vicemiss) z posledních tří ročníků, utká se mezi sebou české a slovenské družstvo, každé o šesti kráskách. O vítězce pak rozhodnou televizní diváci (přímý přenos vysílá Česká i Slovenská televize) prostřednictvím SMS zpráv. Výtěžek ze zaslaných „esemesek“ pak poputuje na charitu. To je ale podle mě jediné zajímavé na celé této akci, protože v královnách krásy se už v poslední době stejně nikdo nevyzná, jména, tváře i tituly lidem splývají a nikdo vlastně neví, která slečna je „ta pravá“! Pokud jde o program soutěže Miss Česko – Slovensko, ani tady se nedá očekávat nic převratného. Režie se ujal osvědčený, ale (při vší úctě) nic originálního neslibující Jiří Adamec, ani mezi hosty nikoho neobvyklého nečekejte! My bulvární novináři tak můžeme jedině doufat, že dojde k nějakému trapasu typu vypadlé ňadro či odhalené kalhotky, nebo se třeba někdo opije a ztropí skandál. Jinak totiž nebude moc o čem psát a novince v soutěžích krásy se bude říkat nafouklá bublina, která rychle splaskla... A co vy? Zajímá vás soutěž Miss Česko – Slovensko a budete se na ni zítra dívat?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky