Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další „dávka“ Terezy Pergnerové

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

A je to tady! Tereza Pergnerová (35) se, už po několikáté, vrací na televizní obrazovku. Zítra bude moderovat přímý přenos předávání hudebních cen Anděl 2009. Zvládne to? A zůstane už v televizi napořád?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska probereme letošní moderátorku Andělů.

Česká ji nechtěla!

O návratu Terezy Pergnerové na obrazovky se spekuluje v pravidelných intervalech. Do které televize by měla nastoupit? A s jakým pořadem? V tuto chvíli je jedno jisté – do veřejnoprávní televize to nebude. Loni v létě se sice šuškalo, že by Tereza mohla nahradit Ester Janečkovou v pořadu Pošta pro tebe, to je ale v tuto chvíli pasé. Za prvé Poště pro tebe s Janečkovou v čele rapidně stoupá sledovanost a za druhé se Česká televize vyjádřila, že Pergnerová je pro ni příliš komerční tvář. Stalo se tak v souvislosti s předáváním cen Anděl, které doposud ČT každoročně vysílala. Organizátoři akce však na moderátorce Pergnerové trvali, a tak Andělé tentokrát „přelítli“ na Novu. Tedy do televize, která Terezu před lety objevila...

Tereza Pergnerová Tereza Pergnerová Zdroj: Profimedia.cz, Mirek Vostrý

Chytrá Tereza Pergnerová

Předávání cen Anděl je však zatím jediná akce, na níž se Pergnerová jako moderátorka objeví. Ona sama trvá na tom, že hodlá zůstat ještě na mateřské a pak se uvidí, co bude dál. Každopádně je pro ni galavečer Andělů hodně důležitý – musí ukázat, že neztratila svůj moderátorský um a že je stále schopna tak velkou akci zvládnout. Pokud se jí to povede, zůstane v povědomí lidí z branže jako schopná moderátorka a nabídky se jí jen pohrnou. A to je určitě jeden z důvodů, proč si Tereza čas od času odskočí od plotny a nabídku na moderování přijme. Sejde z očí, sejde z mysli – to v šoubyznysu platí víc než kde jinde. Tereza Pergnerová to dělá dobře, svou osobu servíruje divákům po dávkách (ukáže se a zase na čas zmizí), aby na ni nezapomněli, ale přitom se jí rychle „nepřejedli“. Chytrá holka, co myslíte?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky