Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Stav Dalibora Jandy je stabilizovaný, ale přišel o paměť

Dalibor Janda
Dalibor Janda
Zdroj: Profimedia

Dalibor Janda prožívá těžký vstup do nového roku. Po vážném kolapsu skončil na koronární jednotce a musel podstoupit dvě operace srdce. Ačkoliv je stav zpěváka stabilizovaný, bojuje se ztrátou paměti.

Dalibor Janda plánoval v březnu pokřtít své nové album, na kterém pracoval dlouhé měsíce. Radostné očekávání fanoušků ovšem vystřídala starost o život známého Hurikána.

Jandovi se nečekaně přitížilo a byl předán do péče lékařů. Jeho stav byl natolik vážný, že musel být okamžitě operován. „Jsem šťastná, že mohu být konečně trochu optimističtější a že jsem s tátou mluvila. Cítí se líp a všechny moc pozdravuje. Je po operacích a vypadá to velmi nadějně,“ řekla Jiřina Jandová v pořadu Život ve hvězdách.

Po druhé operaci srdce převezli zpěváka z jednotky intenzivní péče na standardní pokoj na kardiologii vinohradské nemocnice. Podle nejnovějších informací má ale Janda po probuzení další komplikace.

Dalibor Janda dcera Dalibor Janda dcera Zdroj: Profimedia

„Bylo to samozřejmě velmi náročné, takže teď se mu to všechno honí v hlavě. Ale je v dobrých rukou. Podpora a vzkazy fanoušků mu samozřejmě velmi psychicky pomohly. Jeho stav je nyní stabilizovaný,“ řekla před víkendem Jiřina Jandová výše zmíněnému pořadu.

Ještě začátkem ledna potěšil Dalibor Janda své příznivce na sociálních sítích, když nahrál na Facebook video s novoročním projevem nazvané Hurikán 2021. Tehdy nikdo nečekal, že o pár dní později bude zpěvák bojovat o život.

Nyní přišel rodinný známý s dalším znepokojujícím tvrzením, Janda si prý po operacích nic nepamatuje.

Dalibor Janda Dalibor Janda Zdroj: Profimedia

„S Daliborem jsem mluvil a je z toho, co se stalo, dost otřesený. Navíc vůbec neví, co se stalo. Na nic si nepamatuje,“ sdělil deníku Blesk.cz Jandův blízký přítel.

Zda se jedná pouze o krátkodobý výpadek paměti, nebo došlo k většímu zasažení mozku během narkózy, zatím není známo.  

Doufejme tedy, že je Janda pouze zmatený a jeho stav se brzy vrátí do normálu. Držíme mu palce!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky