Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dalibor Janda se ženou: Před lety přišli o syna, nyní mají strach o život dcery

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (9)

Dalibor Janda před lety jako rodič zažil, jaké je stát nad hrobem vlastního dítěte. Panická hrůza se ale nyní zpěvákovi vrací, jeho dcera Jiřina je totiž vážně nemocná a ohrožuje ji koronavirus.

Dalibor Janda je už téměř čtyřicet let šťastně ženatý se svou milovanou Jiřinkou, s níž měl dvě děti. Syn Dalibor a dcera Jiřina nesli po rodičích jména, a o to více byl zpěvák na své potomky pyšný.

V roce 2003 ale došlo k hrozivé tragédii, Dalibor jr. spáchal sebevraždu skokem z pražského nuselského mostu! Bolest v srdci ze ztráty syna zpěvákovi zůstala dodnes a o to větší starost má o dceru Jiřinu.

Jiřina Jandová skončila před pár týdny v nemocnici, kvůli podezření na slepé střevo. To se nakonec neprokázalo a dcera slavného zpěváka měla mnohem vážnější problém, než se původně lékaři domnívali.

Zpěvák má s dcerou Jiřinou krásný vztah

Jiřině Jandové nejprve určili slepé střevo, nakonec se ale jednalo o zcela jiný problém. Dcera zpěváka ale musela stejně pod kudlu a následně byla téměř měsíc v nemocnici a brala silná antibiotika.

"Bylo to velmi náročné, bylo to dost na hraně všeho, a jsem strašně ráda, že jsem na tom líp. Nechci to nějak veřejně pitvat, jsem dost pověrčivá," řekla Jandová pro Aha a potvrdila, že její stav byl mnohem vážnější, než se zdálo.

Oslabená imunita je nyní navíc pro Jiřinu velmi nebezpečná, zvlášť nyní v době probíhající pandemie! Jandová kvůli tomu musela přijmout drsná opatření!

Slavný "Hurikán" má o dceru oprávněný strach

Koronavirus by mohl mít pro Jiřinu Jandovou fatální následky, proto je aktuálně v izolaci a nechodí ani na kontroly s břichem po operaci! Hrozba nákazou je totiž obrovská a skutečně nikdo nechce riskovat, aby se stav dcery zpěváka zhoršil.

"Ani nechodím ven. Vůbec mi to nedoporučili, protože tři týdny jsem byla ve vinohradské nemocnici na silných antibiotikách. Cítím se výrazně líp, ale mám přece jen strach, aby mi to nějaký bacil ještě nezhoršil," řekla Jandová pro Aha.

Není divu, že Dalibor Janda i jeho žena Jiřina jsou velmi rozrušení, a mají o dceru obrovský strach. O syna před lety přišly a o to děsivější je pro ně vidina ztráta milované Jiřinky. Naštěstí se ale její stav poslední dny výrazně zlepšil, a doufejme, že je vše na dobré cestě k uzdravení. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky