Dalibora Jandu necharakterizuje jen velká boule v rozkroku, ale i píle a houževnatost. Jak jinak si vysvětlit, že je jen několik měsíců po dvou operacích srdce opět ve formě a sílu by mohl rozdávat mladším ročníkům.

Český hurikán by prostě mohl vyučovat, jak dodržovat pravidla, životosprávu a rady lékařů. Janda se cítí lépe především díky pravidelnému cvičení a doufá, že to bude každým dnem lepší a lepší.

Vzkaz fanouškům o zdravotním stavu

„Vážení přátelé, fanoušci, kamarádi, moc vás všechny zdravím, doufám, že to všechno zvládáte dobře, že jste v pohodě, já tady makám, snažím se, abych byl připraven na koncerty, aby všechno fungovalo, a doufám, že už se to bude pořád lepšit,“ svěřil se se svým zdravotním stavem zpěvák ve videu na Facebooku.

Svým fanouškům také prozradil, že na rotopedu ujede i osm kilometrů, kontroluje, kolik spálí kalorií, měří si tep a dbá na zdravý životní styl. Snaží se, aby byl co nejrychleji zase ve stoprocentní formě a až se situace s koronavirem umoudří, mohl hned nastoupit na pódium a opět žít jako kaskadér.

Málokdo by věřil, že v lednu bylo zpěvákovi tak zle, že ho musela záchranka odvézt do nemocnice. Tam byl dokonce dvakrát operován a nevypadalo to s ním zrovna růžově.

O hospitalizaci informovala dcera

Fanoušky o všem informovala jeho dcera, která se o tatínka bála. Chtěla hlavně všechny uklidnit, že se nejedná o koronavirus a že je česká hudební legenda po operaci v pořádku.

Operace proběhla ve vinohradské nemocnici, jejíž péči si Janda nemohl vynachválit. Několikrát veřejně poděkoval lékařům a sestřičkám, kteří se o něj starali.

Když byl zpěvák propuštěn z nemocnice, dcera a manželka o něj příkladně pečovaly. On pěkně chodil na procházky, odpočíval a nabíral síly k cvičení, které ho čekalo. Zůstával také v ústraní kvůli covidu, protože nákaza by jeho zdravotní stav mohla dosti zkomplikovat.