Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dalibor Janda je po infarktu ve stabilizovaném stavu a čeká ho další zákrok

Dalibor Janda
Dalibor Janda
Zdroj: profimedia.cz

Českem nedávno obletěla zpráva o prodělaném infarktu zpěváka Dalibora Jandy. Ten je nyní v nemocnici a jeho fanoušci netrpělivě očekávají jakékoliv informace o jeho zdraví. Zpěvák je prý ve stabilizovaném stavu, čeká ho ale další lékařský zákrok. 

Zpěvák Dalibor Janda je stálicí české hudební scény a za svou kariéru si získal srdce mnoha fanoušků. Ti mají nyní o svého idola strach. V neděli byl totiž Janda hospitalizován ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Dle informací webu Expres je jeho stav vážný, avšak stabilizovaný. Server zároveň tvrdí, že zpěvák prodělal silný infarkt. 

Díky rychlému zásahu lékařů ale vše vypadá nadějně. Dalibor Janda je prý při vědomí a komunikuje se svou rodinou. Ta se přitom komentování děsivé situace vyhnula. „Jediné, co k tomu mohu říct, je, že tatínek leží v nemocnici ve vážném stavu. Další informace k tomu opravdu nechceme poskytovat,” nechala se podle webu Expres slyšet zpěvákova dcera Jiřina. Serveru se však podařilo vypátrat, jak na tom po zdravotní stránce Dalibor Janda je a jaký zákrok jej ještě čeká.

Dalibor Janda Dalibor Janda Zdroj: Profimedia

Dle informací webu Expres měl Dalibor Janda utrpět silnější infarkt. „Podstoupil hned katetrizaci a je ve stabilizovaném stavu na koronární jednotce a ještě tento týden by měl podstoupit lékařský zákrok, aby se podobná věc neopakovala,” sdělil zmíněnému serveru zdroj z nemocnice s tím, že je Janda při vědomí. 

„Cítí se úměrně svému stavu a komunikuje s rodinou. Není přímo v ohrožení života, ale musí se hlídat. Má nařízený klidový režim,” dodal ještě zdroj. Zmíněným zákrok by podle Expresu mohl být koronární bypass, po němž by zpěvák mohl být propuštěn do domácího léčení. 

Dalibor Janda dcera Dalibor Janda dcera Zdroj: Profimedia

Zpráva o infarktu Dalibora Jandy byla pro všechny velkým šokem. Nic totiž nenasvědčovalo tomu, že by mělo zpěvákovi selhat srdce. Ještě na začátku roku na sociální síti sdílel video, ve kterém šířil pozitivní náladu a těšil se na své další koncerty.

„Chci připomenout, že tu máme nový rok 2021. K tomu bych vám chtěl popřát hrozně trpělivosti, zdraví, štěstí, pohodu, pokoru, protože to budeme potřebovat celý rok. Loňský rok se nám moc nevyvedl, co se týče koncertů, zrušili jsme 45 koncertů a přesouváme je do dalšího roku,” řekl ve videu zpěvák který na 21. března plánoval koncert v Lucerně. Fanoušci tak pevně doufají, že se zpěvák brzy uzdraví a situace ohledně epidemii koronaviru poleví, aby mohli svého idola znovu vidět stát na koncertních pódiích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky