Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dalibor Janda je stále v nemocnici. Dcera poskytla nové informace o jeho stavu

Dalibor Janda dcera Jiřina
Dalibor Janda dcera Jiřina
Zdroj: Profimedia

Dalibor Janda podstoupil po kolapsu dvě operace srdce a následně se v médiích objevila informace, že zpěvák ztratil paměť. Podle jeho dcery Jiřiny Jandové je to ale lež.

Dalibor Janda nezačal letošní rok zrovna zvesela. Místo aby se věnoval nácviku březnového koncertu v Lucerně, skončil zpěvák v péči lékařů.

Minulou neděli se Jandovi udělalo zle, a musel být převezen na koronární jednotku pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde podstoupil dvě operace. 

„Jediné, co k tomu mohu říct, je, že tatínek leží v nemocnici ve vážném stavu. Další informace k tomu opravdu nechceme poskytovat,“ řekla deníku Super.cz dcera známého Hurikána pár dní po události. Poté přišel deník Blesk.cz s informací, že Janda přišel o paměť. To je ale podle Jandové naprostý nesmysl.

Dalibor Janda Dalibor Janda Zdroj: Profimedia

„S Daliborem jsem mluvil a je z toho, co se stalo, dost otřesený. Navíc vůbec neví, co se stalo. Na nic si nepamatuje,“ sdělil výše zmíněnému webu zdroj z okolí Dalibora Jandy.

Zpěvák si údajně neměl pamatovat nic z toho, co se stalo před jeho kolapsem.

Jiřina Jandová ale tuto informaci vyvrátila, a naopak přinesla optimistické novinky o svém otci.

Dalibor Janda dcera Dalibor Janda dcera Zdroj: Profimedia

„Těch nesmyslů vychází až přespříliš. Tatínek je v pořádku, nemá žádné poruchy paměti, nic podobného. Nechci se k tomu víc vyjadřovat, každý si pak napíše, co chce,“ řekla rozhořčená Jiřina Jandová Super.cz.

Jandová tvrdí, že její otec dělá veliké pokroky a vše je na dobré cestě k jeho uzdravení.

„Jsem šťastná, že je v pořádku a že je všechno na dobré cestě, paměť má dobrou, nemusí se žádný novinář obávat,“ dodala Jandova dcera.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky