Karolína Urbanová se prosadila nejen jako hvězda porna, ale také plnila roky titulky bulvárních plátků svými četnými skandály a drogovými excesy.

Minulý rok v březnu se ale sexbomba rozhodla vyrazit do Jižní Ameriky a podstoupit terapii halucinogenní rostlinou ayahuasca.

Už po první ceremonii se začala Daisy Lee měnit před očima. Nejprve sundala umělé nehty, prodloužené kadeře, krátce nato se vrátila ke své původní barvě vlasů a fanoušci byli od začátku z její transformace nadšení.

Ještě před rokem byla Karolína Urbanová psychicky na dně, díky své cestě v Ekvádoru se ale rozhodla změnit svůj život od základu.

Stěhování a nové podnikání

Prvním krokem bylo stěhování do Jižní Ameriky, které stihla Daisy Lee ještě před koncem roku a Vánoce už slavila v novém domově.

Kráska si s sebou vzala i svého pejska Sendiho, který je jejím věrným parťákem již osm let a nedovedla si bez něj nové začátky představit. Urbanová se navíc rozhodla pomáhat i dalším lidem, kteří trpí psychickými problémy, nebo jsou závislí na omamných látkách a pořádá lety do Ekvádoru. První skupinka Čechů za ní dorazí už během čtrnácti dnů a je vidět, že změna životního stylu i nové prostředí Karolínu skutečně zachránilo před tragickým osudem. Není divu, že nyní inspiruje spousty lidí a dodává jim naději na lepší zítřky.

Související články