Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

První slova Slováčka po nehodě manželky: Dáda je z toho zničená

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Pro Dagmar Patrasovou nezačal tento týden zrovna nejlépe. Zpěvačka měla nehodu a odmítla se podrobit dechové zkoušce, čímž si pořádně zavařila, jelikož již v minulosti přišla o papíry za jízdu pod vlivem. Co o havárii své manželky řekl Felix Slováček?

Dagmar Patrasová se nepoučila ze své autonehody v opilosti z roku 2018 a nejspíš opět sedla za volant pod vlivem. Zpěvačka nabourala kousek od svého domu na Vinohradech do zaparkovaného auta a následně do betonového zátarasu, čímž způsobila (pouze na svém luxusním voze značky Mercedes, zbytek zatím nebyl vyčíslen) škodu zhruba ve výši čtvrt milionu korun.

Patrasová navíc po havárii odmítla dechovou zkoušku, což pro ni znamená další ztrátu řidičského průkazu, který teprve nedávno dostala zpět. 

Manželka Felixe Slováčka byla navíc krátce po incidentu natočena, jak se potácí ze svého domu a při vratké chůzi se musela dokonce přidržovat zítky. V jeden moment Patrasová skončila na chodníku, kam se posadila a působila velice zdrceně. To ostatně potvrdil i její muž, který v den nehody slavil narozeniny.  

Patrasová je zničená

Felix Slováček už v minulosti několikrát zmínil, že má jeho manželka problémy s alkoholem. "Je to vlastně stejné, jako kdyby nikdy žádná ta paní výtvarnice nebyla. Jsme spolu, je nám fajn. Dáda chlastá, já pracuju," přiznal webu Extra na konci dubna.

Ke svým narozeninám si dokonce Slováček přál jen jednu věc, aby jeho milovaná sekla s pitím. Místo toho ale Dagmar opět sedla za volant pod parou.

"Dáda byla v autě sama. Naštěstí se jí nic nestalo. Teď je z toho, k čemu došlo, zničená," sdělil hudebník ahaonline.cz. Slováček měl údajně sedět v době autonehody jako spolujezdec, což později vyvrátil. "Já u toho nebyl, byl jsem doma. Volali mi, tak jsem k autu běžel. Ale spolujezdec jsem nebyl," upřesnil.

"Víc vám neřeknu, policie mi dala na informace jasné embargo," dodal Felix. 

Pokuta a odebrání řidičáku

Už před čtyřmi lety měla Dagmar Patrasová autonehodu, při které jí policie naměřila 2,5 promile alkoholu v krvi a okamžitě přišla o řidičský průkaz.

Soud pak potvrdil rozsudek se zákazem řízení na rok a půl a zpěvačka dostala pokutu 150 tisíc korun.

"Tak sto padesát tisíc hodně zabolí, ale ten řidičák? To je hrůza. Na autě jsem celý život závislá," stěžovala si tehdy Dagmar Blesku. Tentokrát se ale vzhledem k recidivě dá očekávat, že padnou přísnější tresty a Patrasová se za volant pěkně dlouho neposadí. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky