Svým Instagramem vyvolávala dříve neustálé diskuze Dáda. Ta sítě bohatě zásobovala a propadla i různým úpravám fotografií. Pozadu nebyla ani milenka Slováčka Gelemová. Ta své fanoušky svými fotografiemi i uměleckými výtvory zásobuje neustále.

Chlouba krásnou ženou

Na svém Instagramu překvapil fanoušky tím, že sdílel fotku Dagmar po návštěvě kadeřníka. K fotografii nedal žádný komentář, možná se chtěl pochlubit jen tím, jak Dagmar vedle něj zase kvete. Po bouřlivém rozchodu je možné i to, že Felix provokuje svou bývalou milenku Gelemovou. Ta, jak se zdá, si na Felixe po odstěhování z jeho bytu už ani nevzpomene.

Odpuštění od Dády

Dagmar trpěla svému manželovi Slováčkovi milenku celých sedm let. Výtvarnice se s hudebníkem rozešla nedávno, ten na její adresu po rozchodu nešetřil nadávkami. Slováčka rozčílilo, že si za něj našla Gelemová náhradu. O novém milenci se dozvěděl z médií, fotografové ji přistihli v hotelu s novým mužem hned pár hodin poté, co obědvala ještě se Slováčkem. Jejich vztah skončil kvůli tomu, že Gelemová si přála rodinu. Slováček se na roli otce ve svém věku už necítil. Dáda celou manželovu aférku brala s velkým nadhledem: „Manžel z našeho domu nikdy neodešel. Byl denně doma, měl tam své věci. Manžel si srovnal priority,“ řekla super.cz na nedávné výstavě, kam ji Slováček doprovodil. Hned za pár dní se staronový pár opět objevil spolu na veřejnosti. Vyrazili na narozeninovou oslavu jejich kamarádky Ivany. Tam si hvězda dětských srdcí Dáda Felixe už pořádně hlídala „Dáda je z Felixe i po letech celá pryč a hleděla na něj jak na svatý obrázek. Když chtěl jít domů, hned se zvedla a šla s ním, ani by ji nenapadlo zůstat tam bez něj,“ prozradil jeden z hostů večírku.

Slavný pár se bral v roce 1983, společně mají dvě děti, syna Felixe a dceru Annu Julii. Jejich dcera se statečně poprala se zákeřnou rakovinou, diváci ji mohou znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Mimo Ordinaci hraje také v několika divadelních představeních, vydala se ve šlépějích své maminky. Felix junior pokračuje zase ve stopách svého otce, živí se jako hudebník, několik let hrál i v symfonickém orchestru.

Související články