Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vánoce s Dádou: Slováček strávil svátky s manželkou, zahrnul ji luxusními dary

Dagmar Patrasová Felix Slováček
Dagmar Patrasová Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Dagmar Patrasová Felix Slováček

Felix Slováček po drsném rozchodu s milenkou Lucií Gelemovou opět nachází útěchu v náruči Dagmar Patrasové. Saxofonista sice návrat vylučoval, vánoční svátky ale nakonec prožil s manželkou a dětmi.

Felix Slováček se s Lucií Gelemovou rozešel už před půl rokem, i poté ale s milenkou udržoval přátelské vztahy. Saxofonista dokonce financoval bývalé hnízdečko lásky, které výtvarnice i po rozchodu obývala.

Hudebník byl proto velice nemile překvapen, když se z tisku dozvěděl, že Gelemová už randí s jiným mužem. Malířka tentokrát opět lovila ve starší věkové kategorii, jejím novým objevem je pětapadesátiletý podnikatel Vladimír Michalčák.

Nová známost Gelemové vytočila Slováčka doběla. Svou ex ze dne na den vystěhoval z bytu a se zlomeným srdíčkem se vrátil ke své manželce Dagmar Patrasové. 

Štědrý večer s dětmi

I když Felix Slováček ohledně návratu k Dagmar Patrasové nebyl příliš optimistický, nejspíš se odehrál vánoční zázrak, který manželský pár opět spojil.

Štědrý večer strávila Patrasová se Slováčkem u jejich dcery Aničky a ze slov zpěvačky je jasné, že si svátky v rodinném kruhu všichni velice užili.

"Sešli jsme se tam všichni. Já, manžel a syn Felix s rodinou. Kvůli vnoučatům to byla spíš odpolední večeře, ale báječná. Anička dělala samozřejmě klasiku, řízky, salát, polévka byla ale s kaštany a senzační," pochlubila se Patrasová Blesku.

Nechyběly luxusní dary

Dagmar Patrasová od Felixe Slováčka prý dostala sadu luxusní kosmetiky a pochvalovala si, že její manžel dbá o její vzhled. Na dárku si ale dala záležet i ona. "Koupily jsme mu s Aničkou dohromady super holicí strojek," prozradila Patrasová s tím, že za "maličkost" pro Felixe utratily 14 tisíc korun. "Felix nám za to s dcerou ale stojí," dodala.

Po slavnostní večeři se manželé vrátili domů a děti odjely na chalupu. "Na první svátek vánoční jsme tam za nimi ale s Felixem jeli," informovala zpěvačka, která je z návratu manžela nadšená. 

O vánoční menu i atmosféru se postarala Anička Slováčková

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky