Felix Slováček se v závěru loňského roku vyjádřil ke stavu své manželky Dagmar Patrasové. Saxofonista přiznal, že má jeho žena problémy s pitím a je potřeba včas zasáhnout, než dojde k tragédii.

"Je to konec její kariéry. Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře. To nepochopí nikdo, kdo nemá doma takto nemocného člověka. Až se to stane, tak všichni budou chodit a nadávat mi, proč jsem něco neudělal. Je to těžké. Bohužel je manželka indisponovaná už každý den. Nachlazená ale není. Co vám na to mám říct, asi každý ví, proč nepřišla. Jsem z toho hodně špatný, vůbec nevím, co mám dělat, abych jí zachránil život," svěřil se hudebník Blesku.

Patrasová následně prohlásila, že se chce nechat rozvést a vypadalo to na další krizi ve vztahu se Slováčkem. Dnes je ale opět vše jinak.

Je mi opravdu špatně

"Já si myslím, že jsme manželskou krizi zažehnali, ale mám pocit, že je to naše soukromá věc. Konflikt jsme ale vyřešili," pochlubila se Dagmar Patrasová redakci TN.cz.

"Mám chřipku, ležím v posteli a mám horečku. Felix se o mě stará a jezdí pořád hrát. Je mi opravdu špatně," dodala herečka, která v těžkých chvílích velmi oceňuje péči svého manžela Felixe Slováčka.

Ještě v půlce prosince si přitom manželé nemohli přijít na jméno. "Muselo mu přeskočit. Podám žádost o rozvod. Asi mu jde o můj majetek. Už mě ty jeho útoky štvou. Ať se podívá na svůj život. Mně ten můj ničí neustálými nevěrami. Nechápu, proč má potřebu mluvit pořád do tisku. Já se o něm nebudu vyjadřovat," sdělila před Vánoci Patrasová zmíněnému webu.

Slováčka a Patrasovou spojila nemoc

Související články