Felix Slováček přelétá z jedné dovolené na druhou. Hudebník nejprve vyrazil společně se svými dětmi Aničkou a Felixem do Turecka, k překvapení všech ale z rodinného výletu vynechal svou manželku Dagmar Patrasovou.

Po návratu do Čech ale vzal Slováček svou ženu na milost a aktuálně se společně rekreují v Tunisku. Podle informací Blesku první dny dovolené Dagmar Patrasová trávila zavřená v hotelovém pokoji.

Nakonec se ale zpěvačka a herečka přeci jen odhodlala skočit za manželem do bazénu a zvolila k tomu sexy model plavek, kterým si rychle získala zpět přízeň Slováčka.

Vše je odpuštěno

Felix Slováček byl na Dagmar Patrasovou právem naštvaný. Poté, co hvězda narazila ve svém luxusním voze v podnapilém stavu do svodidel, měli manželé nějaký čas tichou domácnost.

Hudebník se ale nakonec nechal obměkčit a není divu, jeho žena má stále co ukazovat. V titěrných bikinách s velikým výstřihem byla u bazénu vskutku nepřehlédnutelná.

Slováček má navíc s sebou v Tunisu ještě bývalou kamarádku Dominiky Gottové, Šárku Rezkovou, kterou též Bůh obdařil nadupaným hrudníkem. Saxofonista si tak užívá krásného výhledu nejen na moře, ale i na krásné ženy, což jako milovník něžného pohlaví jistě ocení.

Slováček už své ženě odpustil a nyní si užívají společnou dovolenou

Související články