Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dáda Patrasová se opět cítí podvedená, Slováček před ní utekl do Alp

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Dagmar Patrasová a Felix Slováček spolu opět navázali vztah poté, co hudebník po více než sedmi letech ukončil svůj milenecký poměr s Lucií Gelemovou. Ani po velkolepém návratu to ale na idylku mezi dvojicí nevypadá. Saxofonista v novém roce vyrazil na hory s kamarády a údajně to zapomněl nahlásit Dagmar. Ta se nyní cítí podvedená a Felixe nejspíš po příjezdu z Alp čeká tichá domácnost.  

Felix Slováček sice své manželství s Dagmar Patrasovou narušil poměrem s o čtyřicet let mladší milenkou, u své právoplatné ženy měl ale vždy otevřená zadní vrátka.

Když se saxofonista rozhodl vztah s "bokovkou" letos v květnu ukončit, Patrasová byla z novinky nadšená. Zpěvačka ihned vzala Slováčka na milost a začali spolu rozdávat zamilované rozhovory do médií, ve kterých Felix slíbil, že už bude sekat latinu. 

Rodinná pohoda ale manželům moc dlouho nevydržela a Slováček prchnul před údajným štěkáním Patrasové s kamarády do Alp.

Ráno prostě zmizel

"Nic nevím. Ráno prostě zmizel. Neřekl mi ani slovo. Dozvěděla jsem se to od známých, když si dal fotku na lyžích na Facebook," řekla Blesku zklamaně Dagmar Patrasová o odjezdu manžela.

Felix Slováček ale tvrdí pravý opak. "Samozřejmě, že jsem manželce řekl, že odjíždím. Jí ale můžete říkat cokoliv a ona si to potom stejně nepamatuje," vysvětlil hudebník.

"Na lyže jsem vyrazil se svým manažerem a koučem Vaškem, který na mě neštěká a neleze mi na nervy," sdělil štiplavě Felix, kterému jeho verzi potvrdil kamarád. "Byl jsem u toho, když to Dádě oznamoval," zastal se Slováčka Václav Hejátko, který mu dělá v horském středisku Maria Alm společnost.

Žen jsem si užil opravdu dost

"Lyžujeme, jíme rakouské speciality, pijeme víno, mají tu skvělé červené, přes den si dáváme ale jenom Radlera, abychom se na sjezdovce nepolámali," pochlubil se Slováček zmíněnému webu svým pestrým programem. 

Ačkoliv na horách není nouze o krásné ženy, Felix je prý z mladých milenek definitivně vyléčený.

"Ženských tu je pěkných a jak jsou milý! Toho jsem si ale užil opravdu dost," dodal Felix, který nejspíš po návratu domů bude mít co vysvětlovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky